Laravel Development

Co to jest

Co to jest?

Laravel to framework PHP zbudowany w oparciu o wzorzec Model-View-Controller (MVC). Swojego pierwszego wydania doczekał się w 2011 roku – podobnie jak inny popularny PHP framework – Symfony, z którym często jest zestawiany.


Laravel jest rozwiązaniem Open Source – nie musisz płacić kosztów licencyjnych za jego użytkowanie. Głównym założeniem Laravela jest szybkość i prostota tworzenia projektów, która wyróżnia go na tle konkurencyjnych rozwiązań.


Laravel może być wykorzystany w wielu aplikacjach przeznaczonych dla różnych branż. Za jego pomocą będziemy w stanie zarówno zbudować MVP dla Twojego startupu, jak i wdrożyć rozwiązania z zakresu e-commerce. To jednak dopiero część z licznych opcji, na które pozwala Laravel. Projekty oparte na tym frameworku sprawdzają się w wielu scenariuszach, a korzyści płynące z jego wykorzystania są dość uniwersalne.

Plusy

Dlaczego używamy Laravel?


System szablonów Blade

Artisan

Autentykacja

Prostota

40

Zadowolonych klientów

540

Ukończonych projektów

12

Lat doświadczenia

O nas

Zespół ludzi z pasją, gotowych na nowe wyzwania

Nasz zespół tworzą ludzie kreatywni charakteryzujący się ogromnym profesjonalizmem z wielu dziedzin. Są to menadżerowie, programiści, graficy i specjaliści UX oraz wykorzystania nowych technologii w tym AI w biznesie, którzy z zaangażowaniem współpracują przy projektach, zawsze mając na celu sukces klienta.

Współpraca

Profesjonalny projekt Laravel z Moonbite

Zapraszamy do kontaktu – przed złożeniem

zlecenia do realizacji możesz umówić się na

bezpłatną konsultację, by omówić najważniejsze

kwestie związane z projektem.

Zapraszamy do kontaktu – przed złożeniem

zlecenia do realizacji możesz umówić się na

bezpłatną konsultację, by omówić najważniejsze

kwestie związane z projektem.

Porozmawiajmy
o Twoim projekcie.

Darmowa konsultacja

Dołącz do
Zespołu Moonbite.

Aktywne oferty: 3