Progressive Web App

Co to jest

PWA – sprawdź, jak to działa i skorzystaj z profesjonalnego wsparcia Moonbite.

Urządzenia mobilne odgrywają obecnie kluczową rolę w rozwoju sieci – ruch generowany przez tego typu sprzęty już kilka lat temu przekroczył ruch z komputerów. Z tego względu warto postawić na rozwiązania, które stawiają użytkowników smartfonów na pierwszym miejscu. Jednym z nich jest PWA – sprawdź, jak to działa i skorzystaj z profesjonalnego wsparcia Moonbite.


PWA, czyli Progressive Web App, to „progresywna aplikacja webowa” – jest to specjalny rodzaj strony internetowej, której funkcjonalność pozwala połączyć zalety aplikacji mobilnej i webowej. Dostępność w sieci sprawia, że jest ona osiągalna w dowolnym momencie z użyciem niemal każdego urządzenia. Jednocześnie część funkcji PWA powinna zawsze być dostępna offline. Jedną z najistotniejszych cech Progressive Web App jest możliwość zapisania jej na urządzeniu – dzięki temu aplikacja może wykorzystywać pamięć podręczną, by oferować najlepsze doświadczenia użytkownika nawet przy braku dostępu do internetu.


Co stoi za popularnością PWA? To między innymi niewielki rozmiar – progresywna aplikacja zajmuje w pamięci urządzenia nawet 100 razy mniej miejsca. Do tego dochodzi możliwość korzystania offline, jak również znacznie krótszy czas tworzenia oprogramowania niż w przypadku natywnych technologii mobilnych. Warto przy tym zaznaczyć, że wiele największych graczy na rynku stawia właśnie na PWA – w ten sposób można korzystać między innymi z Ubera, Twittera czy Spotify.

Plusy

Co możesz zyskać dzięki PWA?


Szybki rozwój

Wieloplatformowość

Niewielkie wymagania pod względem miejsca

Bezpieczeństwo

40

Zadowolonych klientów

540

Ukończonych projektów

12

Lat doświadczenia

O nas

Zespół ludzi z pasją, gotowych na nowe wyzwania

Nasz zespół tworzą ludzie kreatywni charakteryzujący się ogromnym profesjonalizmem z wielu dziedzin. Są to menadżerowie, programiści, graficy i specjaliści UX oraz wykorzystania nowych technologii w tym AI w biznesie, którzy z zaangażowaniem współpracują przy projektach, zawsze mając na celu sukces klienta.

Współpraca

Profesjonalny projekt PWA z Moonbite

Zapraszamy do kontaktu – przed złożeniem

zlecenia do realizacji możesz umówić się na

bezpłatną konsultację, by omówić najważniejsze

kwestie związane z projektem.

Zapraszamy do kontaktu – przed złożeniem

zlecenia do realizacji możesz umówić się na

bezpłatną konsultację, by omówić najważniejsze

kwestie związane z projektem.

Porozmawiajmy
o Twoim projekcie.

Darmowa konsultacja

Dołącz do
Zespołu Moonbite.

Aktywne oferty: 3