Finvoice

FinVoice to system ERP stworzony na zlecenie firmy MK Consulting mający na celu uproszczenie zarządzania księgowością online. System pozwala na łatwą wymianę informacji pomiędzy firmą a biurem księgowym, zapewniając zautomatyzowane nadanie usług, między innymi rozliczenie faktur.

Finvoice Finvoice

Za pośrednictwem systemu odbywa się obieg dokumentów oraz informacji związanych z pracownikami. Dzięki opracowanej aplikacji mobilnej przedsiębiorstwa mogą w łatwy sposób dodawać faktury, robiąc zdjęcie dokumentu. System automatycznie rozpoznaje dane i uzupełnia je w odpowiednich polach.

Finvoice Finvoice

Oprócz tego FinVoice umożliwia publikację przez biuro rachunkowe użytecznych artykułów, które są dostępne dla firm w zależności od kategorii wpisu oraz formy prawnej przedsiębiorstwa. Taka funkcjonalność pozwala na bieżąco informować firmy o nadchodzących zmianach w przepisach prawnych oraz dzielić się specjalistyczną wiedzą.

Finvoice Finvoice Finvoice Finvoice
Finvoice Finvoice

FinVoice jest doskonałym przykładem systemu ERP, którego moduły są dostosowane do określonych interakcji zachodzących pomiędzy firmami a biurem rachunkowym. Oprócz podstawowego zakresu modułów, dedykowany system daje również możliwość opracowania dodatkowych funkcjonalności. Przykładem jest moduł publikacji artykułów w FinVoice, który został przygotowany indywidualnie na życzenie MK Consulting.

Finvoice
Zobacz nasze pozostałe realizacje
Każdy realizowany projekt to twórcze podejście i sprawdzone rozwiązania, które w połączeniu dają najlepsze rezultaty.

Potrzebujesz oferty?

Napisz do nas. Przygotujemy dla Ciebie odpowiednią propozycję.

Wyślij wiadomość

Wyceń projekt

Odpowiedz na kilka pytań, dzięki którym poznamy Twój cel i wskażemy najlepsze rozwiązanie.

wypełnij teraz
Skontaktuj się jeżeli potrzebujesz pomocy
Zadzwoń do jednego z naszych specjalistów lub wyślij wiadomość za pomocą formularza kontaktowego.
@csrf
Imię i nazwisko
Adres e-mail
Treść wiadomości