Podkarpackie Smaki

Sklep Podkarpackie Smaki posiada szeroką ofertę regionalnych i ekologicznych produktów prosto z Bieszczad. Sklep ma na celu popularyzację Podkarpacia oraz jego kulturowego dorobku w postaci regionalnych produktów, m.in. pysznych serów, wędlin, wypieków i wiele więcej.

Podkarpackie Smaki
Podkarpackie Smaki
Podkarpackie Smaki
Podkarpackie Smaki
Podkarpackie Smaki Podkarpackie Smaki

Projekt graficzny sklepu internetowego został stworzony z użyciem elementów, nawiązujących do kultury Podkarpacia. Dla zachęcenia użytkowników na karcie produktu znajdują się podobne artykuły oraz najczęściej wyświetlane produkty, wybrane na podstawie kategorii oglądanego produktu oraz uprzedniej historii użytkownika.

Podkarpackie Smaki Podkarpackie Smaki Podkarpackie Smaki Podkarpackie Smaki

Dla wygody klientów sklep internetowy posiada dwie wersje językowe: polski i angielski. Także automatyczna wyszukiwarka wyświetla użytkownikom podpowiedzi produktów zanim skończą wpisywać wyszukiwane hasło. Intuicyjna nawigacja pozwala szybko poruszać się po sklepie, szukając odpowiedniego produktu.

Podkarpackie Smaki Podkarpackie Smaki Podkarpackie Smaki
Podkarpackie Smaki Podkarpackie Smaki Podkarpackie Smaki

Technologie

W projekcie wykorzystaliśmy JavaScript do części front-endowej, Php oraz framework Laravel do systemu backendowego opartego na autorskim rozwiązaniu z bazą danych MySql.

Podkarpackie Smaki
Zobacz nasze realizacje!
Nie czekaj!
Zróbmy coś razem!
@csrf
Imię i nazwisko
E-mail
Numer telefonu (opcjonalnie)
Napisz coś o swoich pomysłach: