Molendini

Sklep Molendini, specjalizujący się w olejach tłoczonych na zimno, jest prowadzony przez prawdziwych pasjonatów. Oprócz olejów w ofercie sklepu internetowego znajdują się także produkty pokrewne, takie jak nasiona, pestki oraz mąki naturalne. Wszystkie produkty olejarni Molendini są naturalne oraz ekologiczne, dzięki czemu są idealnym uzupełnieniem zdrowej diety.

Molendini Molendini Molendini Molendini Molendini Molendini Molendini Molendini Molendini Molendini

Pierwszym etapem współpracy był całkowity rebranding marki. Niegdyś olejarnia o nazwie Olimp otrzymała nową nazwę – Molendini. W ramach rebrandingu została zaprojektowana pełna identyfikacja wizualna, w tym również etykiety produktów. Aby podkreślić naturalność produktów marki, logo i ogólny projekt graficzny strony zawierają elementy botaniczne, które także są obecne na etykietach produktów, utrzymanych w ciemnych kolorach.

Na podstawie nowostworzonego wizerunku marki został stworzony sklep internetowy. Projekt sklepu, zachowany w minimalistycznym eleganckim stylu, przedstawia produkty w atrakcyjny sposób oraz zapewnia klientom intuicyjne użytkowanie sklepu. Zaawansowane wyszukiwanie pozwala użytkownikom na znalezienie odpowiednich produktów w ciągu kilku sekund.

Molendini Molendini

W ramach współpracy także opracowaliśmy nową strategię marketingową, którą wspomogliśmy wcielić w życie. Działania marketingowe, mające na celu popularyzację zdrowego trybu życia oraz spożycia naturalnych produktów, były prowadzone w mediach społecznościowych oraz za pośrednictwem bloga marki

Molendini Molendini Molendini

Sklep Molendini został stworzony w oparciu o nasz autorski system MoonShop, który dzięki dostępności dużej ilości modułów ułatwia zarządzanie sklepem online oraz pozwala na dostosowanie sklepu do potrzeb jego klientów. Autorski system zapewnia maksymalnie prosty sposób dodania nowych kategorii produktów oraz modułów, umożliwiając dopasowanie struktury i procesów sklepu zgodnie z jego rozwojem.

Molendini Molendini
Molendini
Zobacz nasze realizacje!
Nie czekaj!
Zróbmy coś razem!
@csrf
Imię i nazwisko
E-mail
Numer telefonu (opcjonalnie)
Napisz coś o swoich pomysłach: