U Kawiarza

U Kawiarza tworzą pasjonaci kawy, którzy poważnie podchodzą nie tylko do smaku ich produktu, ale także do jego wyglądu. Każde opakowanie – to oryginalna ilustracja, rysowana przez utalentowanego artystę. Pyszną kawę U Kawiarza można skosztować w punktach z maszynami do kawy w dużych miastach Polski, a także zamówić przez sklep internetowy, który został stworzony przez naszą firmę.

U Kawiarza U Kawiarza
U Kawiarza

Sklep internetowy, który powstał podczas współpracy z firmą U Kawiarza, w szczegółowy sposób przedstawia kawy mielone i ziarniste. Oprócz tego za pośrednictwem sklepu klienci mają możliwość zamówienia unikatowego projektu graficznego etykiety oraz zaprojektowania swojej nazwy kawy, która zostanie umieszczona na opakowaniu. Jest to doskonały sposób na stworzenie spersonalizowanego prezentu dla klientów czy też bliskich osób.

U Kawiarza U Kawiarza U Kawiarza U Kawiarza U Kawiarza U Kawiarza U Kawiarza U Kawiarza

Projekt graficzny sklepu zawiera wiele elementów nawiązujących do asortymentu firmy. Na stronie głównej znajdują się interaktywne elementy, które reagują na zachowanie użytkowników, przyciągając ich uwagę. Sklep został zaprojektowany tak, aby przekazać poczucie pierwszego łyku porannej kawy.

U Kawiarza U Kawiarza U Kawiarza

Sklep U Kawiarza jest oparty o nasz autorski system MoonShop, który umożliwia łatwe zarządzanie produktami, łańcuchem dostaw oraz zamówieniami. System zawiera podstawowe moduły niezbędne do realizacji zamówień, oprócz tego posiada on także moduł newslettera, który pozwala na rozsyłanie wiadomości e-mail do wybranych odbiorców. Na życzenie klienta zgłoszenia projektów etykiet z formularza kontaktowego są dostępne bezpośrednio w systemie MoonShop.

U Kawiarza U Kawiarza U Kawiarza U Kawiarza

MoonShop umożliwia zarządzanie większą liczbą kategorii produktów. Rozbudowany system e-commerce pozwala na skuteczne zarządzanie sklepem oraz na ciągły jego rozwój.

U Kawiarza
Zobacz nasze pozostałe realizacje
Każdy realizowany projekt to twórcze podejście i sprawdzone rozwiązania, które w połączeniu dają najlepsze rezultaty.

Potrzebujesz oferty?

Napisz do nas. Przygotujemy dla Ciebie odpowiednią propozycję.

Wyślij wiadomość

Wyceń projekt

Odpowiedz na kilka pytań, dzięki którym poznamy Twój cel i wskażemy najlepsze rozwiązanie.

wypełnij teraz
Skontaktuj się jeżeli potrzebujesz pomocy
Zadzwoń do jednego z naszych specjalistów lub wyślij wiadomość za pomocą formularza kontaktowego.
@csrf
Imię i nazwisko
Adres e-mail
Treść wiadomości