Absolutio

ABSOLUTIO zajmuje się wsparciem osób w trudnej sytuacji finansowej i życiowej. Nie przypadkowo więc nazwa firmy oznacza uwolnienie w języku łacińskim, gdyż pomagają swoim klientom uwolnić się od problemów związanych z kredytami i długami.

Absolutio Absolutio
Absolutio

W ramach współpracy z ABSOLUTIO powstała strona internetowa, która ma na celu przedstawiać usługi świadczone przez kancelarię. Szata graficzna została zaprojektowana z naciskiem na kolor niebieski, który wywiera w użytkownikach poczucie bezpieczeństwa i zaufania. Płynne animacje są interesującym elementem, który przyciąga uwagę użytkowników do oferty firmy, a zmieniające się grafiki reprezentują jej profil działalności.

Absolutio Absolutio Absolutio

Strona internetowa została stworzona w oparciu o autorski system MoonCMS. Oprócz podstawowych funkcjonalności system zawiera moduł „Wyroki”, który umożliwia udostępnienie kopii orzeczeń do zapoznania się. Strona posiada również bloga, gdzie są publikowane artykuły z poradami specjalistycznymi, związanymi z kredytami oraz innymi zagadnieniami finansowymi.

Absolutio Absolutio Absolutio Absolutio

System MoonCMS pozwala na łatwe rozbudowanie strony nawet po jej uruchomieniu. Dzięki niemu dodanie nowych modułów i komponentów jest łatwe oraz intuicyjne. Umożliwia to również rozrost strony zachowując jej aktualny wygląd i funkcjonalności.

Absolutio
Zobacz nasze realizacje!
Nie czekaj!
Zróbmy coś razem!
@csrf
Imię i nazwisko
E-mail
Numer telefonu (opcjonalnie)
Napisz coś o swoich pomysłach: