And-Bud

Andbud to firma z 25-letnim doświadczeniem, która posiada szeroki asortyment produktów wyposażenia łazienek oraz materiałów techniki instalacyjnej i grzewczej. Salony firma znajdują się w trzech dużych miastach południowo wschodniej Polski: Rzeszowie, Tarnobrzegu i Lublinie. Oferta Andbud obejmuje nie tylko wysokiej jakości produkty, ale także usługi projektowe, dzięki którym klienci mogą uzyskać indywidualnie dobrane wyroby.

And-Bud And-Bud

Strona internetowa stworzona dla Andbud, ma na celu przedstawienie oferty firmy, jej produktów i usług. System MoonCMS, na którym jest oparta strona, zawiera podstawowe moduły, niezbędne do zarządzania zawartością witryny. Dodatkowo system posiada komponenty, które umożliwiają dodanie produktów, dzięki czemu asortyment może być zaprezentowany w bardziej szczegółowy sposób.

And-Bud And-Bud And-Bud And-Bud And-Bud

Ze względu na specyfikę działalności firmy, w projekcie graficznym obecny jest nacisk na efekty wizualne. Slajder na stronie głównej pozwala potencjalnym klientom poznać propozycję firmy oraz zobaczyć produkty w atrakcyjnych aranżacjach. Zastosowanie prostych, lecz stylowych animacji przyciąga uwagę użytkowników do poszczególnych elementów na stronie.

And-Bud And-Bud

Andbud jest stroną wizerunkową. Chociaż nie wymaga ona dużo modułów dla efektywnego zarządzania, MoonCMS pozwala w łatwy sposób rozbudować witrynę o nowe podstrony lub nowe elementy oferty firmy.

And-Bud
Zobacz nasze realizacje!
Nie czekaj!
Zróbmy coś razem!
@csrf
Imię i nazwisko
E-mail
Numer telefonu (opcjonalnie)
Napisz coś o swoich pomysłach: