Gildia Miłośników Nauki

Gildia Miłośników Nauki jest stowarzyszeniem, które wspiera edukację, propaguje kulturę Polski oraz przedstawia jej przeszłość w kontekście dziejów państw Europy. Gildia organizuje wyjazdy edukacyjne zarówno po Polsce, jak i za granicą, obozy młodzieżowe oraz inne działania edukacyjne dla młodzieży i dorosłych. Celem stowarzyszenia jest przybliżenie Polaków do ich historii i kultury wewnątrz państwa i poza nim.

Gildia Miłośników Nauki Gildia Miłośników Nauki
Gildia Miłośników Nauki

Pierwszy krokiem współpracy z Gildią było opracowanie projektu graficznego strony. Wykorzystanie różnych elementów przedstawiających wakacyjny charakter strony, przyciąga uwagę nie tylko młodzieży, ale także ich rodziców. Stworzona strona posiada intuicyjną nawigację, która pozwala użytkownikom na szybkie i łatwe poruszanie się po stronie.

Gildia Miłośników Nauki Gildia Miłośników Nauki Gildia Miłośników Nauki Gildia Miłośników Nauki Gildia Miłośników Nauki

Nowa kolorystyka logo była inspiracją dla projektu graficznego. Zastosowany gradient żółtego i pomarańczowego kojarzy się z latem i wakacjami, dzięki czemu zmienione logo doskonale nawiązuje do działalności stowarzyszenia. Wykorzystanie różnych elementów strony zaprojektowanych z użyciem gradientu tworzy jednolity wizerunek strony.

Gildia Miłośników Nauki Gildia Miłośników Nauki Gildia Miłośników Nauki

Strona internetowa Gildii Miłośników Nauki jest realizacją opartą o MoonCMS, system opracowany przez naszą firmę na potrzeby klientów. Intuicyjny system ułatwia zarządzanie rezerwacjami, ofertami oraz innymi elementami strony. Dzięki dużej liczbie dostępnych modułów system może być dostosowany indywidualnie do każdego klienta.

Gildia Miłośników Nauki
Zobacz nasze realizacje!
Nie czekaj!
Zróbmy coś razem!
@csrf
Imię i nazwisko
E-mail
Numer telefonu (opcjonalnie)
Napisz coś o swoich pomysłach: