K.S. DevelopRes

Klub Sportowy DevelopRes, który powstał w 2012 roku w Rzeszowie, prawie od początku swojej działalności uczestniczy w Lidze Siatkówki Kobiet. Drużyna dwa razy znajdowała się na podium ligi, zdobywając brązowe medale w sezonach 2016/17 oraz 2018/19.

K.S. DevelopRes K.S. DevelopRes
K.S. DevelopRes

Strona internetowa opracowana dla KS DevelopRes ma na celu przedstawienie drużyny siatkówki. Do projektu, opartego o MoonCMS, został dodany moduł, który umożliwia zaprezentowanie członków zespołu zarówno na stronie głównej, jak i na osobnej podstronie. Ponadto z racji tego, że witryna jest typowo sportowa, na stronie głównej także znajdują się elementy informujące o ostatnich i najbliższych meczach, których dodanie odbywa się za pośrednictwem modułu „Mecze”.

K.S. DevelopRes K.S. DevelopRes K.S. DevelopRes K.S. DevelopRes

Niestandardowe menu, znajdujące się po lewej stronie zostało zaprojektowane z celem ułatwienia fanom drużyny korzystania ze strony internetowej. Menu przyciąga uwagę oraz pozwala użytkownikom szybko poruszać się po witrynie. Integracja z oficjalnym portalem Ligi Siatkówki Kobiet pozwala na bezpośrednie umieszczenie tabeli ligi na stronie KS DevelopRes. Oprócz tego dzięki integracji z mediami społecznościowymi na stronie głównej widoczny jest ostatni post opublikowany na fanpage klubu na Facebooku.

K.S. DevelopRes K.S. DevelopRes K.S. DevelopRes K.S. DevelopRes
K.S. DevelopRes K.S. DevelopRes K.S. DevelopRes

Dzięki wielu integracjom zarządzanie strony jest znacznie ułatwione. Oprócz tego podstawowe moduły systemu MoonCMS zostały rozszerzone o dodatkowe komponenty, charakterystyczne dla stron sportowych. Wszystko to tworzy doskonalą podstawę dla rozwoju strony internetowej wraz ze wzrostem drużyny.

K.S. DevelopRes
Zobacz nasze realizacje!
Nie czekaj!
Zróbmy coś razem!
@csrf
Imię i nazwisko
E-mail
Numer telefonu (opcjonalnie)
Napisz coś o swoich pomysłach: