Realme
Strony internetowe

Realme

Realme to nowa na rynku marka technologiczna w branży IoT oraz Smartfonów, która w 2020 roku została uznana za najszybciej rozwijającą się marką osiągając 50 milionów sprzedanych smartfonów Counterpoint za Q3 2020r. Ambicją realne jest wyznaczenie trendów i dostarczanie młodym ludziom produktów, gwarantujących niezapomniane wrażenia. 

Wyzwanie

Klient zwrócił się do nas z prośbą o stworzenie nowego sklepu internetowego dla klienta indywidualnego oraz systemy B2B dla sprzedaży wewnętrznej wśród swoich partnerów i dystrybutorów marki Realme w Polsce. Celem było stworzenie nowczesnego ale prostego w nawigacji sklepu internetowego. 

Strategia

Powołany zespół projektowy miał na celu utworzenie pierwszego prototypu sklepu celem przeprowadzenie kampanii testowej wsród partnerów marki Realme. Następnie został utworzony nowy projekt graficzny przy współpracy realne global. Projekt udało się stworzyć i uruchomić przed czasem co pozwoliło na wprowadzenie dodatkowych modułów zgodnie z założeniami. 

Realme Realme Realme Realme Realme
Realme Realme Realme

Technologie

Technologie

Priorytetem było dostosowanie technologii do wizji klienta tak, aby razem z indywidualnym projektem graficznym tworzyła unikalną jakość i spełniła wszystkie wymagania wizualne jak i funkcjonalne. 

Nasz zespół zarekomendował  JavaScript, Vue.js do części front-endowej, Php oraz framework Laravel do systemu backendowego opartego na autorskim systemie MoonSHOP na bazie danych mySql.

Realme
Zobacz nasze realizacje!
Nie czekaj!
Zróbmy coś razem!
@csrf
Imię i nazwisko
E-mail
Numer telefonu (opcjonalnie)
Napisz coś o swoich pomysłach: