Syriusz

Syriusz to spółka z wieloletnim doświadczeniem, która specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań informatycznych. Firma produkuje i wdraża oprogramowania dla przedsiębiorstw handlowych, produkcyjnych i usługowych, tworzy systemy mobilne dla przedstawicieli handlowych oraz zajmuje się sprzedażą i serwisem urządzeń fiskalnych. Syriusz zapewnia kompleksową obsługę zarówno do, jak i po sprzedaży, dostosowując oprogramowanie do potrzeb klientów i zmieniających się trendów rynku.

Syriusz Syriusz
Syriusz Syriusz Syriusz Syriusz

Strona internetowa, stworzona dla Syriusz’a, prezentuje wszystkie rozwiązania i oprogramowania w atrakcyjny dla użytkownika sposób. Projekt graficzny został utrzymany w minimalistycznym stylu z wykorzystaniem dwóch kolorów akcentowych: czerwonego i pomarańczowego. Wygląd strony podkreśla prostotę i funkcjonalność produktów firmy oraz ułatwia użytkownikom poruszanie się po stronie.

Syriusz Syriusz
Syriusz Syriusz Syriusz Syriusz

Strona wizerunkowa jest oparta o nasz autorski system MoonCMS, który pozwala na dostosowanie odpowiednich modułów do potrzeb firm. Rozbudowana struktura systemu umożliwia intuicyjne zarządzanie nawet najbardziej obszernymi stronami, takimi jak Syriusz.

Syriusz
Zobacz nasze pozostałe realizacje
Każdy realizowany projekt to twórcze podejście i sprawdzone rozwiązania, które w połączeniu dają najlepsze rezultaty.

Potrzebujesz oferty?

Napisz do nas. Przygotujemy dla Ciebie odpowiednią propozycję.

wyślij wiadomość

Wyceń projekt

Odpowiedz na kilka pytań, dzięki którym poznamy Twój cel i wskażemy najlepsze rozwiązanie.

wypełnij teraz
Skontaktuj się jeżeli potrzebujesz pomocy
Zadzwoń do jednego z naszych specjalistów lub wyślij wiadomość za pomocą formularza kontaktowego.
@csrf
Imię i nazwisko
Adres e-mail
Treść wiadomości