Syriusz

Syriusz to spółka z wieloletnim doświadczeniem, która specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań informatycznych. Firma produkuje i wdraża oprogramowania dla przedsiębiorstw handlowych, produkcyjnych i usługowych, tworzy systemy mobilne dla przedstawicieli handlowych oraz zajmuje się sprzedażą i serwisem urządzeń fiskalnych. Syriusz zapewnia kompleksową obsługę zarówno do, jak i po sprzedaży, dostosowując oprogramowanie do potrzeb klientów i zmieniających się trendów rynku.

Syriusz Syriusz
Syriusz Syriusz Syriusz Syriusz

Strona internetowa, stworzona dla Syriusz’a, prezentuje wszystkie rozwiązania i oprogramowania w atrakcyjny dla użytkownika sposób. Projekt graficzny został utrzymany w minimalistycznym stylu z wykorzystaniem dwóch kolorów akcentowych: czerwonego i pomarańczowego. Wygląd strony podkreśla prostotę i funkcjonalność produktów firmy oraz ułatwia użytkownikom poruszanie się po stronie.

Syriusz Syriusz
Syriusz Syriusz Syriusz Syriusz

Strona wizerunkowa jest oparta o nasz autorski system MoonCMS, który pozwala na dostosowanie odpowiednich modułów do potrzeb firm. Rozbudowana struktura systemu umożliwia intuicyjne zarządzanie nawet najbardziej obszernymi stronami, takimi jak Syriusz.

Syriusz
Zobacz nasze realizacje!
Nie czekaj!
Zróbmy coś razem!
@csrf
Imię i nazwisko
E-mail
Numer telefonu (opcjonalnie)
Napisz coś o swoich pomysłach: