Framework PHP Laravel

programming
CO TO JEST?
Laravel to framework PHP zbudowany w oparciu o wzorzec Model-View-Controller (MVC). Swojego pierwszego wydania doczekał się w 2011 roku – podobnie jak inny popularny PHP framework – Symfony, z którym często jest zestawiany.
Laravel jest rozwiązaniem Open Source – nie musisz płacić kosztów licencyjnych za jego użytkowanie. Głównym założeniem Laravela jest szybkość i prostota tworzenia projektów, która wyróżnia go na tle konkurencyjnych rozwiązań.

Laravel może być wykorzystany w wielu aplikacjach przeznaczonych dla różnych branż. Za jego pomocą będziemy w stanie zarówno zbudować MVP dla Twojego startupu, jak i wdrożyć rozwiązania z zakresu e-commerce. To jednak dopiero część z licznych opcji, na które pozwala Laravel. Projekty oparte na tym frameworku sprawdzają się w wielu scenariuszach, a korzyści płynące z jego wykorzystania są dość uniwersalne.
Dlaczego używamy Laravel?
icon1
System szablonów Blade
Framework PHP Laravel posiada własny, dedykowany system szablonów. Blade jest prosty, intuicyjny i ma wszystkie funkcje, jakie nowoczesny system szablonów powinien mieć np. dziedziczenie. Wielu programistów PHP nie lubi pisać szablonów w dedykowanych systemach, jednak Blade jest inny.
icon2
Artisan
Framework Laravel ma swoją linię komend zwaną „Artisan”, która niezwykle przyspiesza pracę. Wszystkie najczęściej używane komponenty aplikacji możemy wygenerować jedną komendą.
icon3
Autentykacja
Framework Laravel ma wbudowany system autentykacji. Jedyne co trzeba zrobić, aby go uruchomić, to komenda „make:auth”. I to wszystko, Laravel stworzy za nas wszystkie najczęściej używane funkcjonalności takie jak: strony rejestracji, logowania czy resetowania hasła.
icon4
Prostota
Laravel „reklamuje się” poprzez piękny, poukładany kod i nie jest to tylko chwytliwe hasło marketingowe. Praca z frameworkiem jest naprawdę przyjemna. Kod jest bardzo przejrzysty i po napisaniu aplikacji w frameworku PHP Laravel ma się wrażenie, że napisało się naprawdę coś dobrego.
Laravel
Przykładowe projekty
DLACZEGO MY?
Profesjonalny projekt Laravel z Moonbite
Interesuje Cię MVP lub gotowy projekt zbudowany z użyciem frameworka Laravel?
Zapraszamy do kontaktu – przed złożeniem zlecenia do realizacji możesz umówić się na bezpłatną konsultację, by omówić najważniejsze kwestie związane z projektem. Zachęcamy także do sprawdzenia aplikacji, które już stworzyliśmy. Liczba zadowolonych klientów Moonbite stale rośnie – Ty również możesz powiększyć to grono.
0+
Zadowolonych klientów
0+
Ukończonych projektów
0
Lat doświadczenia
0 lat
Średnie doświadczenie naszych programistów
WORKONTHEMOON
Zespół ludzi z pasją, gotowych na nowe wyzwania.
Nasz zespół tworzą ludzie z pasją, kreatywni profesjonaliści z wielu dziedzin. Są to menadżerowie, programiści, graficy i specjaliści do spraw marketingu internetowego, którzy z zaangażowaniem współpracują przy projektach, zawsze mając na celu sukces klienta.
WORKONTHEMOON
Dołącz do zespołu Moonbite
Od ponad 12 lat nasi specjaliści tworzą unikalne produkty, które łączą dobre praktyki, wysokiej jakości oprogramowanie oraz nowe technologie. Chcesz być częścią naszego zespołu? Sprawdź kogo szukamy.

Potrzebujesz projektu w innej technologii?

Nie czekaj!
Zróbmy coś razem!
@csrf
Imię i nazwisko

E-mail

Numer telefonu (opcjonalnie)
Napisz coś o swoich pomysłach: