PHP Development

Co to jest

Co to jest?

Choć „bazowy” PHP stopniowo traci na popularności na rzecz frameworków, wciąż warto mieć na uwadze, że to właśnie ten język odpowiada za działanie ogromnej liczby witryn. Sprawdź, dlaczego warto postawić na projekt napisany właśnie w tym języku.


Pierwsza wersja języka PHP pojawiła się już w połowie lat 90., czyli w dość wczesnej fazie rozwoju internetu takiego, jaki obecnie znamy. Początkowo był on wykorzystywany do tworzenia prostych skryptów na stronach internetowych, jednak szybko pojawiły się nowe funkcje, które umożliwiły przygotowywanie dość rozbudowanych aplikacji. Ze względu na prostą integrację z kodem HTML, jak również wsparcie na niemal każdym serwerze, PHP nieustannie cieszy się sporą popularnością.


Na jego podstawie powstały również liczne frameworki, które są przede wszystkim ułatwieniem dla programistów dzięki wbudowanym funkcjom i narzędziom, które usprawniają rozwój aplikacji. Szacuje się, że obecnie aż 80% wszystkich stron internetowych korzysta z PHP w różnej postaci – zarówno w formie frameworków, jak i ze standardowej wersji języka.

Plusy

Dlaczego używamy PHP?


Opłacalność

Bezpieczeństwo

Bezproblemowy rozwój

Wydajność

40

Zadowolonych klientów

540

Ukończonych projektów

12

Lat doświadczenia

O nas

Zespół ludzi z pasją, gotowych na nowe wyzwania

Nasz zespół tworzą ludzie kreatywni charakteryzujący się ogromnym profesjonalizmem z wielu dziedzin. Są to menadżerowie, programiści, graficy i specjaliści UX oraz wykorzystania nowych technologii w tym AI w biznesie, którzy z zaangażowaniem współpracują przy projektach, zawsze mając na celu sukces klienta.

Współpraca

Profesjonalny projekt PHP z Moonbite

Zapraszamy do kontaktu – przed złożeniem

zlecenia do realizacji możesz umówić się na

bezpłatną konsultację, by omówić najważniejsze

kwestie związane z projektem.

Zapraszamy do kontaktu – przed złożeniem

zlecenia do realizacji możesz umówić się na

bezpłatną konsultację, by omówić najważniejsze

kwestie związane z projektem.

Porozmawiajmy
o Twoim projekcie.

Darmowa konsultacja

Dołącz do
Zespołu Moonbite.

Aktywne oferty: 3