Zapewnimy Twojej firmie wsparcie, którego potrzebuje, aby zyskać przewagę konkurencyjną

E-commerce
Low/No code Dev
Web Development
Software Engineer
UI / UX
Workshops
Product Design

O firmie

Dostarczamy najwyższej jakości rozwiązania od 2010 roku.

Jesteśmy obecni na rynku od 2010 roku, specjalizując się w dostarczaniu rozwiązań najwyższej jakości. Nasza oferta obejmuje dedykowane oraz autorskie oprogramowanie do zarządzania sprzedażą online, platformy internetowe (strony WWW) oraz zaawansowane systemy B2B. Dodatkowo proponujemy aplikacje wspomagające planowanie i organizację zadań w przedsiębiorstwie, włącznie z systemami CRM.

Nasze usługi obejmują nowoczesne projekty graficzne, intuicyjne systemy do zarządzania stronami oraz dedykowane aplikacje, które pozwalają na skalowanie działalności biznesowej. Jeśli potrzebujesz dedykowanego zespołu do realizacji Twojego projektu, serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Moonbite team image
Moonbite team image
Moonbite team image
Moonbite team image
Moonbite team image
Moonbite team image

Nasz team

Zespół ludzi z pasją, gotowych na nowe wyzwania

Nasz zespół tworzą ludzie kreatywni charakteryzujący się ogromnym profesjonalizmem z wielu dziedzin. Są to menadżerowie, programiści, graficy i specjaliści UX oraz wykorzystania nowych technologii w tym AI w biznesie, którzy z zaangażowaniem współpracują przy projektach, zawsze mając na celu sukces klienta.

Zespół Moonbite

Współpraca

Zasady naszego podejścia do współpracy.

Robimy warsztaty produktowe

Przeprowadzamy serię warsztatów, aby zgłębić prawdziwą naturę Twojego pomysłu i zdecydować, w którą stronę powinien podążać.

Zacznij od MVP Produktu

Nie forsujemy tworzenia dużego produktu od razu. Lepiej przetestować pomysł poprzez wprowadzenie tylko podstawowych funkcji, zanim zainwestujesz zbyt wiele pieniędzy.

Rozwijaj się w czasie

Kiedy główna idea Twojego produktu będzie ciepło przyjęta na rynku, możemy go stopniowo rozwijać, dając Twoim finansom przestrzeń do rozwoju.

Konsekwentni i do celu

Cenimy konsekwencję i niezawodność w relacjach biznesowych, uważając stałe partnerstwo za bardziej wartościowe niż jedynie zwiększony dochód. Niektórzy z naszych klientów są z nami od 12 lat!

O firmie

Nasze podejście
do realizacji projektów

Współpraca z nami zapewnia dostarczenie rozwiązania, które jest w pełni dopasowane do potrzeb Twojego biznesu. Zbamy o każdy detal, wysoką jakości rozwiązań oraz zaangażowanie w terminowe dostarczanie produktów.

1

Analiza i określenie wymagań

W pierwszym etapie dokładnie analizujemy Twoje wymagania i cele biznesowe.

2

Projektowanie rozwiązania

Na podstawie zebranych informacji, nasz zespół projektowy opracuje szczegółowy plan rozwiązania.

3

Tworzenie oprogramo-wania

W tym etapie nasz zespół programistów przystępuje do implementacji zaprojektowanego rozwiązania.

4

Testowanie i kontrola jakości

Po ukończeniu programowania, przeprowadzamy szereg testów, aby upewnić się, że oprogramowanie działa poprawnie i spełnia wszystkie wymagania.

5

Wdrażanie i szkolenie

Wdrażamy gotowe oprogramowanie na Twoim środowisku produkcyjnym, zapewniając Ci pełne wsparcie i przeprowadzając niezbędne szkolenia dla Twojego zespołu.

6

Współpraca i utrzymanie

Jesteśmy gotowi zapewnić długoterminowe wsparcie techniczne, aktualizacje oprogramowania i rozwijanie funkcjonalności w odpowiedzi na ewentualne zmiany Twoich potrzeb.

Nasze zalety

Nasza jakość wyróżnia się na tle konkurencji.

Współpraca z nami oznacza stworzenie dla Ciebie oprogramowania idealnie dopasowanego do Twojego biznesu. Cenimy przede wszystkim dokładność, wysoką jakość i terminowość.

Quality item
Większość nowych klientów pochodzi z polecenia.
Zaufanie klientów jest naszym najlepszym atutem. Większość nowych klientów trafia do nas za sprawą rekomendacji.
Quality item
Planowanie budżetu oparte na dogłębnej analizie
Nasze skrupulatne podejście do planowania budżetu obejmuje dogłębną analizę różnych czynników.
Quality item
Doskonała wiedza i narzędzia do zarządzania projektem
Obszerna wiedza i wykorzystanie zaawansowanych narzędzi do zarządzania projektami zapewniają płynność realizacji projektów.
Quality item
Pełna transparentność czasu pracy ze szczegółowymi raportami
Zapewniamy pełną transparentność w rejestrowaniu godzin pracy, dostarczając szczegółowe raporty dla każdego zadania.
Quality item
Zespół pracuje stacjonarnie co daje efektywną pracę nad Twoim projektem.
Dzięki wewnętrznemu zespołowi projektowemu, utrzymujemy pełną kontrolę nad elementami projektu i zapewniamy efektywne kanały komunikacji.
Quality item
Doskonała kontrola jakości produktów przez nasz wyspecjalizowany zespół ds. QA
Zapewnienie wysokiej jakości naszych produktów stanowi priorytet naszej firmy, który realizowany jest dzięki zaangażowaniu i kompetencjom naszego zespołu ds. kontroli jakości (QA).
Quality item
Unikalne warsztaty produktowe prowadzone online i offline.
Angażujące warsztaty, zarówno online, jak i offline, mają na celu zgłębienie potrzeb klientów oraz opracowanie rozwiązań i narzędzi do ich realizacji
Quality item
Studio projektowe oferujące wynajem usługi graficzne na godziny.
Nasze studio projektowe oferuje elastyczność wynajmu doświadczonych projektantów na godziny lub w ramach abonamentu z pakietami godzin.
 • Slide
 • Slide
 • Slide
 • Slide
 • Slide
 • Slide
 • Slide
 • Slide
 • Slide
 • Slide
 • Slide
 • Slide
 • Slide
 • Slide
 • Slide
 • Slide
 • Slide

Testimonials

Sprawdź co nasi klienci mówią o nas

 • Oceniając naszą dotychczasową współpracę z pełną odpowiedzialnością mogę polecić firmę Moonbite jako profesjonalnego i rzetelnego partnera w realizacji rozwiązań ecommerce B2B i B2C

  Marcin Cyrkiel

  Właściciel KupMeble.pl

 • Firma Moonbite jest bardzo solidnym i godnym zaufania partnerem technologicznym przy realizacji kompleksowego i skomplikowanego systemu klasy B2B, który dla nas realizowała. 

  Paweł Kobosz

  Właściciel Kobi-Light sp. z o.o.

 • During my collaboration with Moonbite, I experienced exceptional professionalism and received top-notch service in developing my website and b2b system.

  Tamer N. Kilincoglu

  CEO and Owner of Onyx Tiles

 • Wszystkie projekty zostały zrealizowane rzetelnie przy zachowaniu wysokiego poziomu technologicznego co pozwalanam polecić firmę Moonbite jako solidnego i profesjonalnego partnera. 

  Adam Smuk

  CEO NextM sp. z o.o.

 • Rekomendujemy firmę Moonbite jako profesjonalnego partnera z zakresu tworzenia i utrzymania internetowych jak i naszych mobilnych aplikacji.

  Ireneusz Zimoch

  Wiceprezes Zarządu Kom-Eko S.A.

 • Firma Moonbite jest bardzo solidnym i godnym zaufania partnerem technologicznym. Nasza dotychczasowa współpraca zaowocowała szybkim osiągnięciem zadowalających nas efektów.

  Piotr Steskal

  Właściciel Pan Steskal Sp. z o.o.

 • Oceniając naszą dotychczasową współpracę z pełną odpowiedzialnością mogę polecić firmę Moonbite jako profesjonalnego i rzetelnego partnera technologicznego. 

  Marta Wróbel

  Kierownik ds. Zarządzania i marketingu Iwoniczanka sp. z o.o.

Nie czekaj. Zróbmy coś razem.

Darmowa konsultacja

Blog

Najnowsze wpisy na blogu.

W tym miejscu nasi autorzy dzielą się najnowszymi trendami i tendencjami w świecie marketingu, produktów cyfrowych i projektowania stron internetowych, a także opisują przydatne porady.

Seria Product Design 02 - Scoping session
Seria Product Design 01 - Początek współpracy
Zalety i Cechy Doskonale Zaprojektowanego Systemu B2B
Optymalizacja procesów w firmie: klucz do sukcesu