Zobacz co potrafimy

KZN Rail
KZN Rail

Realizacja dla marki z Grupy KZN Bieżanów zajmuje się kompleksową obsługą procesów inwestycyjnych i utrzymaniowych związanych z nawierzchnią szynową.

Zymetric
Zymetric

Strona internetowa wraz z Systemem CRM. eLearning, CMS oraz systemem szkoleniowym dla Generalnego Przedstawiciela marki Midea w Polsce.

Mistero Milano
Mistero Milano

eCommerce dla firmy, która znajduje się w czołówce światowych producentów profesjonalnych produktów dla Stylistów. Znaleźć ich można m.in. w Hiszpanii, Niemczech, Włoszech, czy Iranie.

arrow
arrow
Wykwalifikowani

Przygotowanie systemu CRM oraz Strony www dla firmy prowadzącej innowacyjny portal szkoleniowy, który skupia w sobie branże zawodowe z całej Polski.

Netur

Strona oparta na systemie WordPress dla producenta elementów specjalistycznych dla branży lotniczej z siedzibą w Kanadzie. 

RawMe Box

Konfigurator oraz eCommerce dla firmy zajmującej się przygotowywanie i sprzedażą zbilansowanej diety pudełkowej dla psów. 

Symotos

Strona internetowa wraz z systemem do zarządzania CMS dla producenta motocykli PITBIKE

KZN Switcher

Strona internetowa wraz z systemem CMS dla marki z grupy KZN Bieżanów rozwijąjącego innowacyjny produkt SWITCHER - specjalistycznych wagonów do transportu i rozładunku rozjazdów.

ZTE

Sklep internetowy oraz system B2B dla Polskiego dystrybutora urządzeń marki ZTE.

Znawcy opon

Sklep internetowy dla klienta zajmującego się sprzedażą szeroką ofertą opon. 

Grzanpol

Strona oraz sklep internetowy zrealizowany dla producenta sznurków oraz lin kręconych. 

Pratko

Strona z systemem CMS dla Pratko Development, firma rodzinna, z polskim kapitałem i piętnastoletnim doświadczeniem w branży budowlanej, założona z zamiłowania do pięknej i przyjaznej dla użytkownika architektury.

ANSWEAR Wear&Share

Opracowanie koncepcji, przygotowanie i wdrożenie systemu do obsługi procesów przekazywania odzieży przez klientów Answear.

Nie czekaj!
Zróbmy coś razem!
@csrf
Imię i nazwisko

E-mail

Numer telefonu (opcjonalnie)
Napisz coś o swoich pomysłach: