Faneo.eu

To wielobranżowy sklep internetowy, prowadzący sprzedaż hurtową i detaliczną. Jego głównym celem jest spełnianie potrzeb i oczekiwań wszystkich klientów, którzy dokonują zakupów. Firma posiada własne zaplecze magazynowe, co znacząco przyśpiesza realizację zamówień. Sklep internetowy współpracuje wyłącznie z profesjonalnymi firmami kurierskimi, dbając o bezpieczeństwo i terminowość każdej przesyłki. Sklep tworzony jest przez specjalistów, którzy chętnie pomagają rozwiewać wszelkie wątpliwości klientów dotyczące wyboru produktu.

Faneo.eu

Realizację projektu rozpoczęliśmy od zaprojektowania strony internetowej jak najbardziej przyjaznej użytkownikowi. Do tego celu postanowiliśmy wykorzystać analizę UX, która skupia się na zadaniach, intencjach oraz motywach potencjalnego klienta sklepu. Wyjaśnia ona, w jaki sposób użytkownik porusza się po witrynie, pozwalając tym na stworzenie strony intuicyjnej, prowadzącej klienta po całej ścieżce zakupowej. Stworzona strona została również odpowiednio zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek internetowych, zwiększając tym samym jej widoczność.

Kolejnym etapem realizacji projektu były działania marketingowe. Rozpoczęliśmy pracę od analizy firmy oraz jej pozycji na rynku. Stworzona przez nas strategia marketingowa, zakładała wejście firmy na wszystkie najpopularniejsze kanały Social Media: Facebook, Instagram oraz Twitter. Skupiliśmy się na określeniu sprecyzowanych grup docelowych, co w późniejszych działaniach znacząco ułatwiało tworzenie wszelkich treści udostępnianych w internecie. Działania marketingowe uzupełniane były procesem pozycjonowania, co pozytywnie wpłynęło na pozycję sklepu w wyszukiwarkach internetowych.

Faneo.eu

Działania naszej agencji pozytywnie wpłynęły zarówno na wyniki konwersji, jak i na podniesienie świadomości marki wśród użytkowników. Pozwoliło to na zrealizowanie założonego planu sprzedażowego oraz zwiększenie ruchu na stronie. Sklep oparty został o autorski system MoonShop, ułatwiając administratorom sklepu aktualizacje oferty, a jego modułowość pozwala na późniejszą rozbudowę sklepu o nowe kategorie.

Faneo.eu
Zobacz nasze realizacje!
Nie czekaj!
Zróbmy coś razem!
@csrf
Imię i nazwisko
E-mail
Numer telefonu (opcjonalnie)
Napisz coś o swoich pomysłach: