Kobi

Sklep internetowy KOBI przedstawia szeroki asortyment artykułów oświetleniowych, produkowanych przez marki z wieloletnim doświadczeniem. Celem firmy jest dostarczanie najlepszej jakości produktów zarówno klientom detalicznym, jak i partnerom biznesowym.

Kobi Kobi Kobi Kobi Kobi Kobi Kobi

Sklep internetowy został opracowany w minimalistycznym stylu z wykorzystaniem pomarańczowego koloru logo do ikonek, przycisków oraz innych drobnych elementów graficznych. Oprócz tego do wybranych elementów został zastosowany efekt zaświecającej się żarówki, nawiązujący
do specjalizacji sklepu.

Z racji tego, że KOBI oferuje produkty również klientom zagranicznym, sklep internetowy posiada dwie wersje językowe: polską i angielską.

Kobi Kobi Kobi Kobi Kobi

Cechą charakterystyczną produktów oświetleniowych jest duża liczba oznaczeń, przedstawiających zakres parametrów. Na karcie produktów atrybuty są zilustrowane za pomocą ikonek w kompaktowym układzie, dzięki czemu są bardziej użyteczne dla klientów. Oprócz tego dodatkowy moduł systemu pozwala na monitorowanie stanu magazynowego, przez co użytkownicy mogą na bieżąco sprawdzać status dostępności poszczególnych produktów.

Kobi Kobi

Potrzeba zróżnicowania oferty dla klientów B2B oraz B2C sprawiła, że dla sklepu internetowego zostały opracowane dodatkowe moduły. Jednym z nich jest możliwość indywidualnego ustawienia marży dla każdego klienta, dzięki czemu ceny w całym sklepie są odpowiednio dostosowywane. Natomiast aby zobaczyć kwoty na kartach produktów użytkownik powinien zarejestrować się w sklepie.

Kobi Kobi

Sklep internetowy KOBI został opracowany w oparciu o nasz autorski system MoonShop, który ze względu na potrzebę dodatkowych funkcjonalności został rozbudowany o kilka modułów, wykraczających poza podstawowy zakres działania systemu. Ponadto elastyczność oprogramowania pozwala na dodanie kolejnych funkcjonalności wraz z rozwojem sklepu internetowego.

Kobi
Zobacz nasze pozostałe realizacje
Każdy realizowany projekt to twórcze podejście i sprawdzone rozwiązania, które w połączeniu dają najlepsze rezultaty.

Potrzebujesz oferty?

Napisz do nas. Przygotujemy dla Ciebie odpowiednią propozycję.

Wyślij wiadomość

Wyceń projekt

Odpowiedz na kilka pytań, dzięki którym poznamy Twój cel i wskażemy najlepsze rozwiązanie.

wypełnij teraz
Skontaktuj się jeżeli potrzebujesz pomocy
Zadzwoń do jednego z naszych specjalistów lub wyślij wiadomość za pomocą formularza kontaktowego.
@csrf
Imię i nazwisko
Adres e-mail
Treść wiadomości