Mobalu

Wyspecjalizowany serwis zakupowy Mobalu.pl posiada w swojej ofercie niszowy asortyment wyłącznie z polskiej dystrybucji pochodzący od renomowanych producentów. Sklep internetowy tworzony jest przez miłośników elektroniki mobilnej, dzięki czemu użytkownicy odwiedzający stronę mają możliwość śledzenia najnowszych trendów ze świata telefonów oraz smartfonów za pośrednictwem sekcji "Nowinki i porady".

Mobalu Mobalu

W ramach pierwszego etapu realizacji projektu byliśmy odpowiedzialni za stworzenie nawiązującego do biznesowej idei, logo, a także zaprojektowania nowoczesnej odsłony serwisu zakupowego przyciągającego uwagę młodego pokolenia. Aby podkreślić charakter sklepu, w logo wykorzystaliśmy rozpoznawalny dla branży element-telefon, który zastępuje literkę "o". Był to zabieg mający za zadanie grę skojarzeń, która odegrała kluczową rolę w trakcie wprowadzania marki na rynek oraz późniejszych prac dotyczących rozpoznawalności brandu na rynku.

Realizacja opracowanej strategii marketingowej w Internecie to drugi etap prac, który należał do naszego zespołu marketingowców. Jako pierwsi w świecie Social Media o Mobalu.pl dowiedzieli się użytkownicy serwisu społecznościowego Facebook, w którym to realizowaliśmy prace mające na celu rozpowszechnienie wizerunku marki w sieci biorąc pod uwagę określoną grupę odbiorców. Obok klasycznych postów informacyjnych, znalazły się również treści edukacyjne oraz sprzedażowe wspierane kampaniami reklamowymi w systemie Facebook Ads. Z racji dynamicznie rozwijającej się branży mobilnej w ramach działań związanych z content marketingiem tworzyliśmy cykliczne infografiki statystyczne wykorzystywane zarówno w stworzonej w sklepie sekcji "Nowinki i porady", jak i mediach społecznościowych.

Mobalu
Mobalu
Mobalu Mobalu Mobalu
Mobalu Mobalu Mobalu

Podjęte działania wpłynęły na wzrost świadomości oraz pozytywnego wizerunku marki w Internecie, a także pozwoliły na zrealizowanie założonego planu sprzedażowego, uzyskując zadowalający poziom konwersji. Sklep internetowy Mobalu.pl oparty jest o nasz autorski system MoonShop, który charakteryzuje się przejrzystą strukturą pozwalająca na intuicyjne poruszanie się pomiędzy modułami.

Mobalu
Zobacz nasze realizacje!
Nie czekaj!
Zróbmy coś razem!
@csrf
Imię i nazwisko

E-mail

Numer telefonu (opcjonalnie)
Napisz coś o swoich pomysłach: