All 4 Business

To zespół doświadczonych ekspertów, którzy w dotychczasowej karierze zawodowej odnosili znaczące sukcesy zarówno na polu doradztwa biznesowego, zarządzania projektami jak i pozyskiwania funduszy. Szeroki zasięg działalności firmy, obejmuje m.in.: badania jakościowe, analizy rynku, strategie marketingowe oraz optymalizacje modeli biznesowych. Głównym celem działalności A4B jest wsparcie firm w zakresie działalności proinnowacyjnej przy zachowaniu najwyższej jakości usług. 

All 4 Business
All 4 Business All 4 Business
All 4 Business

Za punkt startu objęliśmy zaprojektowanie logo spójnego charakterem z nazwą oraz usługami firmy. Klasyczne barwy nawiązujące do biznesowej specyfiki przełamaliśmy żywym kolorem wyróżniającym się zarówno w przyimku "for" jak i sygnecie przedstawiającym plastry miodu nawiązujące do solidnej podstawy niezbędnej do rozwoju działalności.

All 4 Business

Projekt graficzny strony internetowej utrzymany został w kolorystce logo tworząc tym samym spójny wizerunek charakteryzujący markę. Witryna została stworzona do celów informacyjno-sprzedażowych, z tego też względu zadbaliśmy nie tylko o dostosowanie strony pod względem UI, ale również UX dla łatwości poruszania się użytkowników po stronie.

All 4 Business
All 4 Business
All 4 Business
All 4 Business

A4B jest klasycznym przykładem realizacji opartej o nasz autorski MoonCMS, który dostosowany został do indywidualnego rozkładu treści na stronie.

All 4 Business
All 4 Business All 4 Business
Zobacz nasze pozostałe realizacje
Każdy realizowany projekt to twórcze podejście i sprawdzone rozwiązania, które w połączeniu dają najlepsze rezultaty.
Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy.
Zadzwoń do jednego z naszych specjalistów lub wyślij wiadomość za pomocą formularza kontaktowego.
Mateusz Szczepaniak
Mateusz Szczepaniak
Senior project manager
m.szczepaniak@moonbite.pl
+48 796 560 480
Wojciech Chwała
Wojciech Chwała
Project manager
w.chwala@moonbite.pl
+48 735 213 146
Imię i nazwisko
Adres e-mail
Treść wiadomości