ANSWEAR Wear&Share
Strony internetowe

ANSWEAR Wear&Share

Projekt Eco Answer dla marki Anser wspiera akcję "Czas na Las". Ponowne wykorzystanie ubrań jest znacznie bardziej racjonalne i przyjazne dla środowiska, niż ich wyrzucanie, to także pomoc w ekologicznej inicjatywnie sadzenie drzew, które mają realny wpływ na poprawę jakości powietrza.

Wyzwanie

Opracowanie koncepcji, przygotowanie i wdrożenie systemu do obsługi procesów przekazywania odzieży przez klientów Answear do powtórnego użycia lub przetworzenia. Dodatkowym zadaniem była Integracja z wewnętrznymi systemami Answear.

Strategia

Wyznaczony zespół projektowy przygotował wstępną analizaę wraz z makietami dla grafiki serwisu Wear&Share oraz interfejsu panelu klienta a następnie dobór odpowiedniego oprogramowania. Optymalizacja oraz szybkość działania była dla nas priorytetem przy realizacji tego projektu.

ANSWEAR Wear&Share ANSWEAR Wear&Share ANSWEAR Wear&Share ANSWEAR Wear&Share
ANSWEAR Wear&Share ANSWEAR Wear&Share

Technologie

Priorytetem było dostosowanie technologii do wizji klienta tak, aby razem z indywidualnym projektem graficznym tworzyła unikalną jakość i spełniła wszystkie wymagania wizualne jak i funkcjonalne wyzbaczane przez markę Answer. 

Nasz zespół zarekomendował JavaScript, Vue.js do części front-endowej, Php oraz framework Laravel do systemu backendowego opartego na autorskim rozwiązaniu z bazą danych mySql.

ANSWEAR Wear&Share ANSWEAR Wear&Share ANSWEAR Wear&Share
ANSWEAR Wear&Share
Zobacz nasze realizacje!
Nie czekaj!
Zróbmy coś razem!
@csrf
Imię i nazwisko

E-mail

Numer telefonu (opcjonalnie)
Napisz coś o swoich pomysłach: