Citibrokers

Citibroker’s zajmuje się świadczeniem usług związanych z obsługą rynku nieruchomości. Firma jest pośrednikiem w sprzedaży i wynajmie domów, mieszkań oraz lokali. W swojej ofercie posiada również własne inwestycje. Citibroker’s zapewnia klientom wszechstronną pomoc w procesie zakupu nieruchomości, w tym w weryfikacji zdolności kredytowej, uzyskaniu kredytu oraz w przygotowaniu niezbędnych dokumentów.

Citibrokers Citibrokers

W ramach współpracy z Citibroker’s powstała strona internetowa, która ma wspierać klientów w poszukiwaniu odpowiedniej propozycji nieruchomości. Oferty zawierają szczegółowe informacje, które zostały przedstawione w formie tabeli oraz są dobrze widoczne dla użytkowników. Na stronie każdej oferty znajduje się także interaktywna mapa, wskazująca lokalizację obiektu. 

Citibrokers Citibrokers Citibrokers Citibrokers Citibrokers

Strona internetowa posiada użyteczne dla klientów funkcjonalności. Na stronie są dostępne kalkulatory opłat i rat kredytowych, które w czasie rzeczywistym obliczają kwoty na podstawie wprowadzonych przez użytkowników danych. Takie funkcjonalności są nie tylko niezbędnym narzędziem dla osób, zamierzających zainwestować w nieruchomość, ale także pomagają zwiększyć ruch na stronie.

Citibrokers Citibrokers Citibrokers

System MoonCMS, na którym jest oparta strona internetowa Citibroker’s, zawiera moduły, opracowane specjalnie na potrzeby firmy nieruchomości. Oprócz podstawowych funkcjonalności system pozwala na umieszczenie ofert mieszkaniowych oraz umożliwia użytkownikom dodanie wybranych obiektów do schowka. Moduł produktów, w przypadku Citibroker’s – ofert nieruchomości, zawiera dodatkowe elementy, takie jak tabela informacji oraz interaktywna mapa.
 

Citibrokers
Zobacz nasze pozostałe realizacje
Każdy realizowany projekt to twórcze podejście i sprawdzone rozwiązania, które w połączeniu dają najlepsze rezultaty.

Potrzebujesz oferty?

Napisz do nas. Przygotujemy dla Ciebie odpowiednią propozycję.

Wyślij wiadomość

Wyceń projekt

Odpowiedz na kilka pytań, dzięki którym poznamy Twój cel i wskażemy najlepsze rozwiązanie.

wypełnij teraz
Skontaktuj się jeżeli potrzebujesz pomocy
Zadzwoń do jednego z naszych specjalistów lub wyślij wiadomość za pomocą formularza kontaktowego.
@csrf
Imię i nazwisko
Adres e-mail
Treść wiadomości