Kobi

Sklep internetowy KOBI przedstawia szeroki asortyment artykułów oświetleniowych, produkowanych przez marki z wieloletnim doświadczeniem. Celem firmy jest dostarczanie najlepszej jakości produktów zarówno klientom detalicznym, jak i partnerom biznesowym.

Kobi Kobi Kobi Kobi Kobi Kobi Kobi

Sklep internetowy został opracowany w minimalistycznym stylu z wykorzystaniem pomarańczowego koloru logo do ikonek, przycisków oraz innych drobnych elementów graficznych. Oprócz tego do wybranych elementów został zastosowany efekt zaświecającej się żarówki, nawiązujący
do specjalizacji sklepu.

Z racji tego, że KOBI oferuje produkty również klientom zagranicznym, sklep internetowy posiada dwie wersje językowe: polską i angielską.

Kobi Kobi Kobi Kobi Kobi

Cechą charakterystyczną produktów oświetleniowych jest duża liczba oznaczeń, przedstawiających zakres parametrów. Na karcie produktów atrybuty są zilustrowane za pomocą ikonek w kompaktowym układzie, dzięki czemu są bardziej użyteczne dla klientów. Oprócz tego dodatkowy moduł systemu pozwala na monitorowanie stanu magazynowego, przez co użytkownicy mogą na bieżąco sprawdzać status dostępności poszczególnych produktów.

Kobi Kobi

Potrzeba zróżnicowania oferty dla klientów B2B oraz B2C sprawiła, że dla sklepu internetowego zostały opracowane dodatkowe moduły. Jednym z nich jest możliwość indywidualnego ustawienia marży dla każdego klienta, dzięki czemu ceny w całym sklepie są odpowiednio dostosowywane. Natomiast aby zobaczyć kwoty na kartach produktów użytkownik powinien zarejestrować się w sklepie.

Kobi Kobi
Kobi
Zobacz nasze realizacje!
Nie czekaj!
Zróbmy coś razem!
@csrf
Imię i nazwisko
E-mail
Numer telefonu (opcjonalnie)
Napisz coś o swoich pomysłach: