LuminarMed

LuminarMed jest platformą e-learningową, która zajmuje się tworzeniem specjalistycznych kursów dla lekarzy i pielęgniarek w zakresie budowania relacji z pacjentem. Oprócz tego na stronie znajdują się także użyteczne artykuły, podcasty oraz kalendarz szkoleń, związany z branżą medyczną. LuminarMed udostępnia niezbędną wiedzę, która pomaga pielęgniarkom i lekarzom lepiej rozumieć zachowania pacjentów oraz skuteczniej nawiązywać kontakt zarówno z nimi, jak i współpracownikami.

LuminarMed LuminarMed LuminarMed

Pierwszym etapem współpracy z LuminarMed było stworzenie logo dla platformy. Użyte kolory nawiązują do branży medycznej, a kształt logo symbolizuje profesjonalne relacje pomiędzy lekarzami i pacjentami. Następnie powstała platforma, która umożliwia użytkownikom nabycie kursów oraz znalezienie szkoleń medycznych, odbywających się w różnych miastach Polski.

Platforma internetowa, stworzona dla LuminarMed, została rozbudowana o kilka dodatkowych modułów na życzenie klienta. Wśród nich znalazły się komponenty, które umożliwiają dodanie produktów na stronę i do panelu klienta oraz ułatwiają zarządzanie zamówieniami, wydarzeniami, a także newsletterem. Platforma także zawiera panel klienta, który nadaje użytkownikom dostęp do zakupionych kursów oraz zapisanych artykułów i podcastów.

LuminarMed LuminarMed LuminarMed LuminarMed LuminarMed
LuminarMed
LuminarMed

Rozgałęziona struktura systemu MoonCMS pozwala na dodanie różnych modułów wraz z rozwojem platformy. Dzięki temu klient ma możliwość uzupełnienia swojej oferty o nowe usługi oraz funkcjonalności platformy, zachowując dotychczasowe moduły bez zmiany układu stron.

LuminarMed
Zobacz nasze realizacje!
Nie czekaj!
Zróbmy coś razem!
@csrf
Imię i nazwisko
E-mail
Numer telefonu (opcjonalnie)
Napisz coś o swoich pomysłach: