OneMulti

OneMulti jest agencją, która powstała z połączenia dwóch podmiotów – Multi Communication oraz Multi Event.
Nowoutworzona firma zajmuje się realizacją kampanii marketingowych, między innymi w zakresie content marketingu, public relations, event marketingu, social media oraz influencer marketingu.

OneMulti OneMulti OneMulti OneMulti

Wraz z nową nazwą, agencja zdecydowała się także na zmianę identyfikacji wizualnej, a co za tym idzie strony internetowej. Witryna została zaprojektowana z akcentem na elementy graficzne, szczególnie wideo. Zrealizowane projekty agencji, które są zamieszczone na stronie głównej, mają na celu przyciąganie uwagi odbiorców bezpośrednio po wejściu na stronę. Zastosowane hovery z ciepłymi kolorami są interesującym elementem dla użytkowników, które jednocześnie pozwalają na przedstawienie dodatkowych informacji o realizacjach.

Do przedstawienia projektów zostało zastosowane przewijanie, które pozwala użytkownikom zobaczyć kilka realizacji na jednej podstronie. Początek kolejnego projektu wskazuje baner w postaci zdjęcia lub wideo wraz z nazwą. Użycie takiego rozwiązania angażuje użytkowników oraz zachęca ich do obejrzenia całości portfolio agencji.

OneMulti OneMulti OneMulti
OneMulti
OneMulti OneMulti
OneMulti
OneMulti
OneMulti OneMulti OneMulti OneMulti OneMulti OneMulti OneMulti

Projekt graficzny strony internetowej został zaprojektowany wraz z klientem, natomiast oprogramowanie zostało opracowane przez specjalistów z działu IT. Autorski system MoonCMS został wzbogacony o możliwość filtrowania projektów bezpośrednio na stronie głównej. Także dzięki temu komponentowi przedstawione realizacje mogą być wyeksponowane za pomocą kolorów użytych w logo, nadając tym samym spójności wszystkich elementów strony.

OneMulti
Zobacz nasze realizacje!
Nie czekaj!
Zróbmy coś razem!
@csrf
Imię i nazwisko
E-mail
Numer telefonu (opcjonalnie)
Napisz coś o swoich pomysłach: