Podkarpackie Travel

Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna prowadzi wszechstronne działania na rzecz promocji regionu i rozwoju turystyki. Jej działania skupiają się na wzmocnieniu wizerunku województwa podkarpackiego jako miejsca przyjaznego i atrakcyjnego turystycznie. Strona internetowa podkarpackie.travel ma za zadanie ukazanie turystycznego potencjału województwa, zachęcenie do jego zwiedzania oraz ułatwiać zaplanowanie podróży.

Podkarpackie Travel Podkarpackie Travel

Podczas projektowania strony podkarpackie.travel nasza agencja stanęła przed trudnym wyzwaniem stworzenie witryny internetowej na tyle wizualnie atrakcyjnej, aby była w stanie przyciągnąć turystów z całej Polski. Rozpoczęliśmy naszą pracę od stworzenia strony głównej, która sama w sobie stałaby się wizytówką województwa. W czasie jej scrollowania użytkownik ma szansę "odwiedzić" wszystkie najważniejsze punkty turystyczne Podkarpacia.

Strona została wyposażona w kalendarium najważniejszych wydarzeń odbywających się na Podkarpaciu, a wszystko uzupełnia ogromna baza artykułów dotyczących najciekawszych miejsc turystycznych.

Podkarpackie Travel Podkarpackie Travel Podkarpackie Travel Podkarpackie Travel
Podkarpackie Travel Podkarpackie Travel

Na dodatkową uwagę zasługuje zaprojektowany i wdrożony przez naszą agencję kompletny, interaktywny przewodnik turystyczny. Ułatwia on użytkownikowi wyszukanie oraz dotarcie do wszystkich najciekawszych punktów turystycznych Podkarpacia, aby wybrać interesujące nas miejsca, wskazać datę oraz czas podróży. Nasze rozwiązanie określi optymalną trasę, czas zwiedzania poszczególnych atrakcji oraz wyświetli rekomendowane noclegi i restauracje w pobliżu odwiedzanych miejsc.

Podkarpackie Travel Podkarpackie Travel Podkarpackie Travel Podkarpackie Travel

W efekcie naszych prac, witryna podkarpackie.travel zyskała szereg funkcjonalności oraz atrakcyjną szatę graficzną, idealnie wpisując się tym samym w misję Podkarpackiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, zachęcając użytkowników odwiedzających stronę do zwiedzania województwa podkarpackiego. Responsywny design witryny zapewnia możliwość efektywnego przeglądania strony z urządzeń mobilnych, ułatwiając tym samym dostęp do najważniejszych informacji wszystkim podróżującym, także tym którzy nie mają dostępu do komputera.

Podkarpackie Travel
Zobacz nasze realizacje!
Nie czekaj!
Zróbmy coś razem!
@csrf
Imię i nazwisko
E-mail
Numer telefonu (opcjonalnie)
Napisz coś o swoich pomysłach: