Żużlowy Klub Biznesu

Jest profesjonalną platformą biznesową skupiającą przedsiębiorstwa, które chcą połączyć swój rozwój ze współfinansowaniem i promowaniem rzeszowskiej sceny żużlowej. Tworzony jest przez stabilną, dobrze przygotowaną kadrę pracowników, którzy aktywnie i z pełnym zaangażowaniem uczestniczą w pracy, dbając o jego bieżącą działalność oraz rozwój. Statutowymi zadaniami Żużlowego Klubu Biznesu są między innymi: współpraca podmiotów gospodarczych, prowadzenie działań promocyjnych i lobbingu oraz integracja podkarpackich przedsiębiorców.

Żużlowy Klub Biznesu Żużlowy Klub Biznesu

Głównym celem realizacji było stworzenie atrakcyjnej wizualnie strony internetowej, która ułatwiłaby przedsiębiorcom dotarcie do najważniejszych informacji dotyczących działalności klubu, przedstawiała nowości z podkarpackiej sceny żużlowej, galerię, wykaz członków oraz formularz umożliwiający zgłoszenie swojej kandydatury. Witryna miała przyciągać do siebie wszystkich miłośników żużlu, zachęcając przedsiębiorców do kontaktu oraz podjęcia współpracy.

Dzięki wdrożonym przez naszą agencję rozwiązaniom Żużlowy Klub Biznesu zyskał nowoczesną, profesjonalną witrynę internetową, wyróżnia się ona czytelnym formatem, ciekawą treścią oraz atrakcyjną szatą graficzną. W obszarze współpracy znalazły się również działania marketingowe, obejmujące wprowadzenie marki w kanały Social Media, kompleksowe wsparcie w zakresie promocji serwisu oraz samego wizerunku w sieci.

Żużlowy Klub Biznesu
Zobacz nasze pozostałe realizacje
Każdy realizowany projekt to twórcze podejście i sprawdzone rozwiązania, które w połączeniu dają najlepsze rezultaty.

Potrzebujesz oferty?

Napisz do nas. Przygotujemy dla Ciebie odpowiednią propozycję.

Wyślij wiadomość

Wyceń projekt

Odpowiedz na kilka pytań, dzięki którym poznamy Twój cel i wskażemy najlepsze rozwiązanie.

wypełnij teraz
Skontaktuj się jeżeli potrzebujesz pomocy
Zadzwoń do jednego z naszych specjalistów lub wyślij wiadomość za pomocą formularza kontaktowego.
@csrf
Imię i nazwisko
Adres e-mail
Treść wiadomości