Grzanpol

Header image

Klient

Grzanpol to polska firma rodzinna z wieloletnią tradycją. Od ponad 40 lat prowadzimy działalność w branży tekstylnej.

W latach 80-tych firma konsekwentnie rozwijała się, a jej działalność skupiała się głównie na produkcji lin i sznurów. Mimo wieloletnich tradycji, firma stara się być na czasie z nowymi technologiami oraz dostarczać klientom produkty tradycyjne w nowoczesny sposób.

Wyzwanie

Mieliśmy stworzyć unikalne doświadczenie dla klientów marki Grzanpol, które owocowałoby zakupami w stworzonym przez nas sklepie internetowym.

Strona www
Sklep Internetowy
System e-commerce
Design

ROZWIĄZANIE

Zespół w raz z klientem wypracował wizję, która opierała się o podział projektu na prezentacyjną stronę www oraz osobny sklep internetowy.

Zarówno sklep jak i strona internetowa oparta została o nasz autorski system zarządzania treścią oraz system e-commerce, które współpracując dały klientowi możliwość administracji z jednego miejsca.

Technologie

  • Figma

  • PHP 7.3

  • Laravel

  • JavaScript

  • HTML / CSS

Liny i sznurki
zgodne z tradycjami

PROCES PROJEKTOWY

Budowanie rozwiązań e-commerce w naszym zespole przebiega w ściśle określony sposób, który wypracowaliśmy sobie przez lata doświadczeń.

Proces zawsze zaczynamy od zbadania rynku oraz zadania kluczowych pytań klientowi, które owocują zbiorem informacji do analizy potrzeb. Następnie wybieramy najbardziej odpowiednią ścieżkę rozwoju projektu w oparciu o wyżej wymienioną analizę a także budżet.

Card logo

Discovery

Proces, w którym zbieramy wszelkie potrzebne informacje o działalności firmy oraz jej klientów aby następnie przygotować odpowiednią strategię

Card logo

Warsztaty

Warsztaty pozwoliły nam zrozumieć potrzeby klienta i stworzyć mapę serwisu oraz udoskonalić wszystkie struktury

Card logo

UX/UI Design

Projektujemy interaktywne makiety, które w immersyjny sposób obrazują jak wyglądać będzie poruszanie się po zaproponowanym rozwiązaniu

Card logo

Development

Podczas programowania, nasz zespół zawsze używa najnowszych technologii oraz zapewnia doskonałe działanie produktów dzięki wnikliwym testom

GrzanpolGrzanpol

WDROŻONE ROZWIĄZANIA

Sklep internetowy jak i strona www została stworzona w oparciu o nasz autorski system zarządzania, który zintergrowaliśmy z wszelkimi potrzebnymi klientowi serwisami zewnętrznymi.

Rozwiązania:

  • Moduły promocji czasowych

  • Promowany produkt dnia

  • Dedykowana karta produktu

  • Dedykowany proces zamawiania

  • Integracja z dostawcami

Grzanpol
Grzanpol

DETAL

Dbałość o detale to jedna z podstawowych zasad naszego zespołu projektowego. Zdajemy sobie sprawę, że minimalistyczny styl, który promujemy, wymaga perfekcji w układzie elementów.

DESIGN SYSTEM

Design system oparliśmy na wcześniej wypracowanym brandzie, usprawniając go i dostosowując do aktualnych trendów.

Grzanpol
Grzanpol
Grzanpol
Grzanpol
Nie czekaj. Zróbmy coś razem.

Darmowa konsultacja