MVP

MVP
Minimum Viable Product

Chcesz upewnić się, czy Twój projekt faktycznie odniesie sukces? Możemy w tym pomóc poprzez przygotowanie MVP – Minimum Viable Product. Sprawdź, jakie korzyści przyniesie Ci takie rozwiązanie.

Co to jest MVP?

Skrót „MVP” w kontekście oprogramowania rozwija się jako „Minimum Viable Product” – jest to „minimalna wersja produktu”. To program zawierający tylko najważniejszą funkcjonalność, który służy przede wszystkim do sprawdzenia jego użyteczności i potencjału przy kontakcie z prawdziwym rynkiem. Przygotowanie MVP przed realizacją kompletnego projektu to doskonały sposób, by dość dokładnie zmierzyć reakcję klientów, a także dostosować strategię jeszcze na samym początku, gdy koszty ewentualnych zmian będą najmniejsze.

main 1
main 2
main 3
gear 1
gear 2
gear 3
slide steps 1
slide steps 2
slide steps 3

#Krok1

Wizja

Punktem wyjścia do przygotowania zarówno MVP, jak i kompletnego projektu, jest określenie oczekiwań klienta i docelowych odbiorców danego oprogramowania. Warto spojrzeć na to zagadnienie od strony problemów, jakie chcemy rozwiązać i wartości, jakie chcemy dostarczyć. Nie wiesz, na jakie rozwiązania technologiczne postawić? Żaden problem – skontaktuj się z nami, by umówić bezpłatną konsultację.

#Krok2

Realizacja

Przed przystąpieniem do rozwoju MVP dokładnie analizujemy wszystkie istotne kwestie, by móc dostarczyć Ci jak najlepszą wersję produktu już na starcie. Z nami możesz mieć pewność, że wszystkie istotne funkcje będą dostępne i sprawne, a Twoi odbiorcy od początku będą mogli zapoznać się z Twoim projektem od najlepszej strony.

#Krok3

Feedback i dalszy rozwój

Choć MVP to produkt, który jeszcze nie jest w pełni gotowy, wprowadzone funkcje powinny zapewniać dostęp do podstawowej funkcjonalności. Na tym etapie niezwykle istotne jest otrzymanie informacji zwrotnej zarówno od zleceniodawcy, jak i użytkowników systemu. Feedback oparty na realnych scenariuszach użycia ma ogromną wartość w dalszym rozwoju, a dzięki wykonaniu MVP możesz zdobyć przydatne informacje niskim nakładem finansowym.

Dlaczego warto wybrać Moonbite?

Szukasz profesjonalistów, którzy dostarczą Ci funkcjonalne i atrakcyjne rozwiązanie MVP? Postaw na Moonbite – sprawdź, dlaczego warto wybrać właśnie nas.

benefit 1

Zaangażowany zespół

Naszą największą siłą jest nasz zespół, który składa się z prawdziwych pasjonatów. To zarówno wykwalifikowani programiści, jak i specjaliści z zakresu UI, grafiki czy marketingu. Do każdego zlecenia podchodzimy ze stuprocentowym zaangażowaniem, dzięki czemu możesz mieć pewność, że MVP spełni Twoje wymagania.

benefit 2

Liczne technologie

Oferta Moonbite obejmuje oprogramowanie przygotowane na bazie bezpiecznych, sprawdzonych i szeroko wspieranych technologii. Programiści Moonbite doskonale radzą sobie z licznymi rozwiązaniami i frameworkami – możemy zrealizować projekt każdego rodzaju.

benefit 3

Wieloletnie doświadczenie

Działamy na rynku już od 2010 roku, a przez ten czas zdążyliśmy nabrać cennego doświadczenia. Ponadto nieustannie dostosowujemy się do ciągłych zmian w świecie technologii. Od samego początku w centrum naszej uwagi jest zadowolenie końcowego odbiorcy, które idzie w parze z korzyściami dla naszych klientów.

benefit 4

Indywidualnie dopasowany projekt

Każdy z naszych projektów powstaje zgodnie z potrzebami klienta. Startujemy od gruntownej analizy wymagań, co pozwala nam oferować idealnie dopasowane rozwiązania. Z Moonbite możesz liczyć na profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie.

benefit 5

Darmowa konsultacja

Potrzebujesz wsparcia przy określeniu swojej wizji na projekt? W takim przypadku warto skorzystać z darmowej konsultacji z naszymi ekspertami. Chętnie doradzimy, jakie rozwiązania będą najlepszą opcją.

benefit 6

Zbuduj dowolny projekt z Moonbite

Nasze realizacje obejmują bardzo różne rozwiązania – systemy dedykowane, strony internetowe, oprogramowanie e-commerce czy aplikacje mobilne. Wszechstronność naszego zespołu i indywidualne podejście do każdego zlecenia pozwala nam zrealizować każdy projekt zgodnie z potrzebami klienta.

Na nasze wsparcie zdecydowało się już sporo klientów – w wielu przypadkach współpraca zaczęła się właśnie od stworzenia MVP. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi innymi projektami, które pozwolą Ci sprawdzić, jakie projekty jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie.

Sprawdź nasze projekty

Umów się na darmową konsultację
Nie czekaj!
Zróbmy coś razem!
@csrf
Imię i nazwisko
E-mail
Numer telefonu (opcjonalnie)
Napisz coś o swoich pomysłach: