UX/UI Design

Osiągnij swoje cele biznesowe dzięki dobrze zaprojektowanym interfejsom przez wiodącą firmę tworzącą dedykowane aplikacje webowe.

W Moonbite projektanci UX i UI traktują każdy projekt indywidualnie i podchodzą do niego jak do własnego produktu, dzięki temu są w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagającym klientom.

green-section

Kim jesteśmy?

Jesteśmy Software Housem, który tworzy produkty oparte o najnowsze technologie, języki programowania oraz unikalne projekty graficzne zgodne z aktualnymi trendami dopasowując je do potrzeb oraz branży klienta.

we_code people astronaut codding about_us
Co możemy dla ciebie zrobić?
Zespół doświadczonych projektantów, programistów i analityków biznesowych razem z Tobą stworzy produkt dopasowany do Twoich potrzeb oraz założeń biznesowych.
UX-Design
UX Design
Projektowanie UX dzielimy na trzy etapy – tworzenia mapy użytkownika, makiety oraz prototypu. Zaprojektuj działanie Twojej aplikacji z doświadczonym zespołem projektantów UX.
UI-Design
UI Design
Stworzymy wygląd Twojego systemu lub aplikacji w grupie doświadczonych projektantów interfejsów, tworząc makiety, design style oraz animacje.
mobile-app
Mobile Apps Design
Web-design
Web Design
Prototyping
Prototyping
Product-Strategy
Product Strategy
Expert-Consultations
Expert Consultations
Custom-Illustrations
Custom Illustrations
Layout-Cutting
Layout Cutting
E-commerce-Design
E-commerce Design
KNZ RAIL
Innowacyjne szyny kolejowe
Grupa KZN Bieżanów zajmuje się kompleksową obsługą procesów inwestycyjnych i utrzymaniowych związanych z nawierzchnią szynową. Współpracę z klientem zaczęłiśmy od analizy obecnej sytuacji całej grupy w siecie oraz stworzeniu odpowiednich wytycznych dotyczących końcowego efektu prezentacji firm. Pierwszym projektem z serii długoterminowej współpracy jest projekt KZNRAIL.
Innowacyjne szyny kolejowe
kzn
rail
Co mówią nasi klienci
Z agencją współpracujemy od grudnia 2010 roku. Cały proces tworzenia serwisów CityParkingGroup i realizacji projektu przebiegał bardzo sprawnie i bezproblemowo. W dotychczasowej współpracy przekonaliśmy się również, że w każdej sytuacji możemy liczyć na pomoc, profesjonalne wsparcie i kreatywne pomysły ze strony Moonbite.
− Wikliński Michał Mirosław, CEO City Parking Group
Firma Moonbite wykonywała dla nas oprogramowanie klasy HRM (Systemy zarządzania zasobami ludzkimi) oraz serwis internetowy. Wyrażamy zadowolenie z przebiegu współpracy oraz finalnego produktu, który spełnił nasze oczekiwania, zarówno pod względem funkcjonalności, grafiki oraz jakości wykonania. Polecamy każdemu, kto poszukuje zaufanego partnera do współpracy w e-biznesie.
− Grzegorz Kosciak, Managing Director Beetsma HRM-System
Współpraca dotyczyła opracowania serwisu internetowego CityFit, implementacji dedykowanego systemu zarządzania oraz integracji z profesjonalnym systemem do zarządzania klubem fitness.Wykonany projekt serwisu spełniał nasze wymagania graficzne, funkcjonalne oraz programistyczne. Wdrożone rozwiązanie okazało się wyjątkowo intuicyjne w obsłudze, co jest bardzo istotne przy tak częstych aktualizacjach
− Piotr Szczepanek, Marketing Manager CityFit
further
jakosc
Jakosc
Jest dla nas priorytetem. Dbamy o jej najwyższy poziom zarówno przy współpracy z klientami i naszymi partnerami.
pasja
Pasja
Projekty naszych klientów realizujemy z ogromną pasją i zaangażowaniem, realizujemy je jakbyśmy to robili dla siebie.
atmosfera
Atmosfera
Pozytywna energia, miła atmosfera i entuzjazm to nasze cechy charakterystyczne.
rozwoj
Rozwój
Stawiamy na rozwój poprzez podnoszenie kompetencji co przekłada się na efekty współpracy z naszymi klientami oraz zadowolenie zespołu.
Jak pracujemy?
Nasz zespół doświadczonych projektantów zawsze wychodzi na przeciw oczekiwaniom naszych klientów tworząc idealnie dopasowane wizualnie projekty.
W Moonbite łączymy praktyczne umiejętności z doświadczeniem oraz zaangażowaniem każdego członka zespołu projektowego. Do każdego projektu podchodzimy jak do własnego dlatego udaje nam się osiągnąć synergię z naszymi klientami co przekłada się na bardzo dobrze przygotowany projekt graficzny.
to-infinity
Discovery
Ten krok pozwala zweryfikować swój pomysł z perspektywy firmy, użytkownika i technologii, aby upewnić się, że Twój produkt oferuje wartość i można go zbudować w wykonalny sposób.
Efekty etapu Discovery
 • Zdefiniowanie wizji
 • Określona wartość użytkownika
 • Mapowanie historii użytkownika
 • Szkice interfejsu użytkownika
 • Przygotowanie architektury systemu
 • Strategiczna mapa projektu
img1
img2
img3
Definition
Na tym etapie opracowujemy koncepcję nawigacji oraz struktury Twojego projektu. Definiujemy wygląd i działanie modułów oraz user expirience.
Efekty etapu Definition
 • Utworzenie architektury informacji
 • Szkice UI
 • Prototypowanie
 • Zdefiniowanie Interakcji użytkowników
 • Definiowanie Visual Story
 • Tworzenie Style Guide projektu
 • Utworzenie kompozycji projektowych
img1
img2
img3
Delivery
Po ustaleniach i akceptacji koncepcji graficznych zespół przechodzi do wykonania szczegółowych efektów pracy działu UI/UX co dla zespołu programistów jest niezwykle ważnym etapem realizacji projektu.
Efekty etapu Delivery
 • Szczegółowe widoki aplikacji
 • Style guide dla wszystkich komponentów
 • Widoki responsywne RWD oraz Mobile
 • Klikalne makiety projektu
img1
img2
img3
to-infinity
Nie czekaj!
Zróbmy coś razem!
@csrf
Imię i nazwisko

E-mail

Numer telefonu (opcjonalnie)
Napisz coś o swoich pomysłach: