Kup Meble

Header image

Klient

KupMeble: Sklep z meblami dla każdego wnętrza.

Firma oferuje szeroki wybór mebli do różnych przestrzeni, takich jak domy, mieszkania, biura, restauracje, kawiarnie, ogrody i placówki edukacyjne, współpracując z renomowanymi producentami zarówno z kraju, jak i zagranicy.

WYZWANIE

Nasza firma musiała sprostać wyzwaniom takim jak zaprojektowanie katalogu produktów z rozbudowanym drzewem kategorii, wprowadzenie intuicyjnych filtrów i tagów, obsługa wielu płatności, możliwość zakupu na raty oraz implementacja programu lojalnościowego.

Strona www
Sklep Internetowy

ROZWIĄZANIE

Aby poradzić sobie z wyzwaniami, przeprowadziliśmy dokładną analizę i planowanie, a następnie zaprojektowaliśmy przejrzysty interfejs użytkownika z myślą o szerokim asortymencie sklepu.

Stworzyliśmy rozbudowane menu z podziałem na kategorie oraz intuicyjnym filtrowaniem. Zintegrowaliśmy różne systemy płatności, wprowadziliśmy program lojalnościowy, dzięki któremu generowane są punkty za zamówienia oraz zoptymalizowaliśmy wydajność. Stworzyliśmy profesjonalny i efektywny sklep internetowy dla KupMeble, który zapewnia doskonałe doświadczenie zakupowe.

Technologie

  • Figma

  • JavaScript

  • PHP 7.3

  • HTML / CSS

  • Laravel

  • Vue

  • Bootstrap

  • Sass

Kup Meble

KARTA PRODUKTU

Interaktywne wizualizacje kolekcji.

Na stronie głównej sklepu KupMeble umieszczone są zdjęcia aranżacji pomieszczeń z zaznaczonymi produktami za pomocą znaczników. Dzięki temu rozwiązaniu, użytkownicy mogą łatwo połączyć kolekcje mebli na podstawie gotowych wizualizacji. Klikając na znacznik, klient jest przenoszony do odpowiedniej strony produktu, gdzie może zobaczyć szczegółowe informacje i dokonać zakupu mebla widocznego na zdjęciu. To pozwala klientom na lepsze zrozumienie, jakie meble pasują do konkretnego wnętrza i ułatwia dokonywanie odpowiednich wyborów aranżacyjnych.

Kup meble
Furniture list

MENU

Intuicyjna nawigacja z rozwijanym menu.

Nasze rozwiązanie obejmuje stały pasek menu, który umożliwia użytkownikom łatwy dostęp do głównych katalogów produktowych. Po najechaniu na wybrany katalog, pojawia się dynamiczne rozwinięcie z podkategoriami, co umożliwia bardziej precyzyjne filtrowanie wyników wyszukiwania. Użytkownik ma możliwość wyboru poziomu szczegółowości, na którym chce przefiltrować wyniki, zapewniając efektywne i skoncentrowane poszukiwanie pożądanego produktu. Nasze rozwiązanie zapewnia profesjonalne i intuicyjne narzędzia nawigacyjne, które ułatwiają użytkownikom eksplorację i znalezienie odpowiednich produktów w sklepie.

KATEGORIE

Przejrzyste sortowanie kategorii za pomocą wizualnych kafelków.

Sortowanie na podstronach głównych kategorii odbywa się za pomocą przejrzystych kafelków, które zawierają wizualizację danej kategorii oraz jej podpis. Dzięki temu użytkownik może łatwo i szybko zidentyfikować interesującą go kategorię na podstawie graficznej reprezentacji.

Furnitures
Nie czekaj. Zróbmy coś razem.

Darmowa konsultacja