Prorelo

Header image

Klient

Firma ProRelo zajmuje się świadczeniem usług imigracji i relokacji w Polsce i na Słowacji dla klientów korporacyjnych, partnerów związanych z globalną mobilnością oraz osób prywatnych.

Wyzwanie

Celem było przygotowanie strony internetowej zgodnie z nowymi wytycznymi dotyczącymi marki ProRelo. Strona internetowa, jako część większego projektu rebrandingu, powinna stanowić spójne przedstawienie marki na różnych kanałach.

Strona www

ROZWIĄZANIE

Ostateczny projekt ma spójny wygląd, który odzwierciedla tożsamość marki, jednocześnie będąc atrakcyjnym wizualnie.

Ponieważ większość wyświetleń strony pochodzi z komputerów stacjonarnych, ważne było zapewnienie, że strona będzie wyglądać wyjątkowo dobrze na różnych ekranach i rozdzielczościach. Należało zadbać o łatwe zarządzanie i aktualizację strony przez klienta, nie rezygnując z personalizowanego projektu, w tym animacji na stronie głównej.

Technologie

  • WordPress

  • Elementor

  • PHP

  • JavaScript

  • CSS

  • HTML

Prorelo

WARSZTATY

Warsztaty: kluczowa faza dobrze przemyślanego produktu.

Na warsztatach dotyczących strony internetowej ProRelo ustalaliśmy istotne elementy związane z projektowaniem i opracowywaniem strony internetowej. Dyskutowaliśmy o oczekiwaniach dotyczących wyglądu i stylu. Ustaliliśmy, jakie animacje i elementy interaktywne powinna zawierać strona. Rozmawialiśmy o jej strukturze, jakie sekcje i podstrony powinny zostać uwzględnione, aby zapewnić łatwą nawigację dla użytkowników. Omawialiśmy oczekiwane funkcjonalności, takie jak np. formularze kontaktowe.

ProreloProrelo

SEKCJA OPISOWA

Realistyczne przedstawienie naszej kluczowej grupy odbiorców.

W tym przypadku ProRelo dostarczyło nam główne persony dla ich działalności, co z kolei pomogło nam lepiej zrozumieć grupę docelową.

Leslie
Likes
Prorelo

SEKCJA OPISOWA

Realistyczne przedstawienie naszej kluczowej grupy odbiorców.

Prorelo
Phones
ShotHD
ShotHD

ILUSTRACJE

Wytyczne ProRelo stanowiły dla nas punkt wyjścia do projektowania linii ilustracji i zdjęć, a także innych kreatywnych elementów projektu.

Relocation
Quote

“People now recognise that having a good performance conversation means that something happens as a result.”

“With Landingfolio, the design team can now build design which identifies employees’ career aspirations and goals and from which we approach managers and check to see what is happening.”

Smiling girl

Ivona Demáčková

Dyrektor Generalny i Właściciel Polska i Słowacja

Nie czekaj. Zróbmy coś razem.

Darmowa konsultacja