O firmie

Zespół ludzi z pasją, gotowych na nowe wyzwania

Nasza firma to miejsce, gdzie stawiamy na rozwój i kreatywność a także wspólne tworzenie innowacyjnych rozwiązań. Jesteśmy zawsze otwarci na nowe talenty, gotowi do współpracy z pasjonatami z różnych dziedzin. Przyłącz się do naszego zgranego zespołu i rozwijaj swoje umiejętności w inspirującym środowisku pracy.

Moonbite team image
Moonbite team image
Moonbite team image
Moonbite team image

Benefity

Korzyści i świadczenia, z których możesz korzystać pracując z nami.


Profesjonalne narzędzia pracy
Szkolenia oraz biblioteczka firmowa
Elastyczne godziny pracy
Karta MediSport
Imprezy integracyjne
Ubezpieczenie grupowe na życie
Prywatna opieka zdrowotna
Premia za polecenie pracownika
Fantastyczna atmosfera pracy

Oferty pracy

Poniżej znajdziesz listę aktualnie poszukiwanych osób. Wraz z rozwojem firmy oraz projektów czy też klientów z którymi mamy przyjemność pracować, ciągle szukamy specjalistów, którzy chcą się rozwijać i nie boją się podejmować wyzwań. Jeżeli jesteś taką osobą - aplikuj dzisiaj & #workonthemoon

#workonthemoon

Projekt Manager

Cały etat
B2B/UoP
Więcej informacji

Programista frontend

Cały etat
B2B/UoP
Więcej informacji

Programista backend

Cały etat
B2B/UoP
Więcej informacji

Proces rekrutacji

Jak wygląda rekrutacja?

Nie jesteśmy korporacją w której wymagamy kilku spotkań czy dawania różnego rodzaju testów kwalifikacyjnych. Chcemy aby rozmowy przebiegały w naturalny i miły sposób. Cenimy sobie szczerość a także lubimy gdy przygotujesz do nas pytania. Na rozmowie uczestniczy jeden z właścicieli firmy oraz specjalista z działu do którego aplikujesz. Wysyłając do nas Swoje CV wiesz dokładnie jaki jest Twój poziom niezależnie od stanowiska, jakie są Twoje oczekiwania finansowe oraz te związane z możliwością rozwoju w naszej firmie.

1

Krótki telefon

Jeżeli po zapoznaniu się z Twoim CV zobaczymy, że spełniasz nasze wymagania, zadzwonimy do Ciebie na szybką rozmowę i umówimy termin spotkania.

2

Spotkanie

Chcemy aby nasze spotkanie przebiegało z normalnej i miłej atmosferze. Porozmawiamy Tobie, Twoich doświadczeniach a także zadaniach jakie na Ciebie czekają.

3

Decyzja

Niezależnie od wyniku rozmowy, zawsze dajemy informację zwrotną o naszej decyzji co do dalszej współpracy. Jeżeli wszyscy są na Tak, umówimy się na podpisanie umowy.

Nie znalazłeś oferty dla siebie?

Wyślij swoje CV na adres
kontakt@moonbite.pl