JavaScript Development

Co to jest

Co to jest?

Język JavaScript jest obecnie wykorzystywany przez ponad 90% wszystkich stron internetowych – jego funkcje zostały docenione przez wielu programistów i użytkowników. Sprawdź, dlaczego warto postawić na projekt napisany w JS.


Od momentu powstania pierwszej wersji w marcu 1996 język JavaScript zdążył zdobyć ogromne uznanie w świecie web developmentu. Jego wprowadzenie pozwoliło wdrożyć spore zmiany w stronach internetowych – statyczne witryny oparte wyłącznie na HTML i CSS mogły być wzbogacone o interaktywne komponenty. Niezwykle istotną rolę odgrywa tutaj wbudowana integracja z niemal każdą obecnie stosowaną przeglądarką. Sam JavaScript powstał na potrzeby popularnej w latach 90. przeglądarki Netscape, jednak łatwość obsługi i spore możliwości sprawiły, że jego obsługa została wdrożona do innych programów tego typu.


W przeciwieństwie do wielu innych języków programowania, do korzystania z JavaScript nie jest konieczna instalacja dodatkowego środowiska czy kompilatora. Dzięki temu wielu programistów może bez problemu zaznajomić się z tą technologią, co przyczynia się do jej popularności. Skrypty JS często opierają się o reagowanie na zdarzenia, co doskonale pasuje do wymogów stawianych przez użytkowników stron internetowych. Na podstawie języka JavaScript powstało także wiele frameworków, które pozwalają programistom skorzystać z wbudowanych funkcji, aby usprawnić proces powstawania oprogramowania.

Plusy

Poznaj największe zalety JS


Szybkość działania

Wbudowana obsługa w wielu przeglądarkach

Wszechstronność

Popularność

40

Zadowolonych klientów

540

Ukończonych projektów

12

Lat doświadczenia

O nas

Zespół ludzi z pasją, gotowych na nowe wyzwania

Nasz zespół tworzą ludzie kreatywni charakteryzujący się ogromnym profesjonalizmem z wielu dziedzin. Są to menadżerowie, programiści, graficy i specjaliści UX oraz wykorzystania nowych technologii w tym AI w biznesie, którzy z zaangażowaniem współpracują przy projektach, zawsze mając na celu sukces klienta.

Współpraca

Profesjonalny projekt JavaScript z Moonbite

Zapraszamy do kontaktu – przed złożeniem

zlecenia do realizacji możesz umówić się na

bezpłatną konsultację, by omówić najważniejsze

kwestie związane z projektem.

Zapraszamy do kontaktu – przed złożeniem

zlecenia do realizacji możesz umówić się na

bezpłatną konsultację, by omówić najważniejsze

kwestie związane z projektem.

Porozmawiajmy
o Twoim projekcie.

Darmowa konsultacja

Dołącz do
Zespołu Moonbite.

Aktywne oferty: 3