Zapewnimy Twojej firmie wsparcie, którego potrzebuje, aby zyskać przewagę konkurencyjną

Istniejemy od 2010 roku. Zaczynaliśmy jako Software House, specjalizując się w technologiach informatycznych. Wkrótce jednak poszerzyliśmy naszą ofertę o marketing internetowy, stając się również Agencją Interaktywną. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom wsparcie jakiego potrzebują, aby móc skoncentrować się wyłącznie na działaniach bezpośrednio związanych z realizacją własnych celów biznesowych.

Cele biznesowe naszych klientów traktujemy jak własne.

Nasz zespół tworzą ludzie z pasją, kreatywni profesjonaliści z wielu dziedzin. Są to menadżerowie, programiści, graficy i specjaliści do spraw marketingu internetowego, którzy z zaangażowaniem współpracują przy projektach, zawsze mając na celu sukces klienta.

Dostarczamy szereg produktów opartych o najnowsze technologie, zapewniamy również autorskie rozwiązania. Tworzymy strony internetowe, projektujemy i obsługujemy e-sklepy, wdrażamy systemy dedykowane i aplikacje mobilne. Zapewniamy pełną usługę marketingową ukierunkowaną zarówno na budowanie wizerunku, jak i na zwiększenie sprzedaży.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dokładnie wsłuchując się w potrzeby klienta. Dlatego najpierw rozmawiamy, ustalamy szczegóły prac, a następnie za pomocą narzędzi analizujemy sytuację firmy. Gdy już rozpoznamy problem, rekomendujemy najlepsze możliwe rozwiązania. Cały czas rozwijamy się, aby zapewnić naszym klientom obsługę na jak najwyższym poziomie.

1
Idea
Pomysł przedstawiony
przez Klienta
2
Ocena
Określenie możliwości metod
i zakresu realizacji
3
Projekt
Wstępne opracowanie
założeń dla pomysłu
4
Konsultacja
Doprecyzowanie kształtu
projektu
5
Realizacja
Praca nad zaakceptowanym
modelem projektu
6
Ocena
Określenie możliwych metod
i zakresu realizacji
7
Wdrożenie
Uruchomienie produktu
lub usługi
8
Wsparcie
Doradztwo merytoryczne
dotyczące produktu lub usługi

Zaufaj rekomendacjom wystawionym nam przez klientów

Z agencją współpracujemy od grudnia 2010 roku. Cały proces tworzenia serwisów CityParkingGroup i realizacji projektu przebiegał bardzo sprawnie i bezproblemowo. W dotychczasowej współpracy przekonaliśmy się również, że w każdej sytuacji możemy liczyć na pomoc, profesjonalne wsparcie i kreatywne pomysły ze strony Moonbite.
Firma Moonbite wykonywała dla nas oprogramowanie klasy HRM (Systemy zarządzania zasobami ludzkimi) oraz serwis internetowy. Wyrażamy zadowolenie z przebiegu współpracy oraz finalnego produktu, który spełnił nasze oczekiwania, zarówno pod względem funkcjonalności, grafiki oraz jakości wykonania. Polecamy każdemu, kto poszukuje zaufanego partnera do współpracy w e-biznesie.
Współpraca dotyczyła opracowania serwisu internetowego CityFit, implementacji dedykowanego systemu zarządzania oraz integracji z profesjonalnym systemem do zarządzania klubem fitness.Wykonany projekt serwisu spełniał nasze wymagania graficzne, funkcjonalne oraz programistyczne. Wdrożone rozwiązanie okazało się wyjątkowo intuicyjne w obsłudze, co jest bardzo istotne przy tak częstych aktualizacjach
Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy.
Zadzwoń do jednego z naszych specjalistów lub wyślij wiadomość za pomocą formularza kontaktowego.
Mateusz Szczepaniak
Mateusz Szczepaniak
Senior project manager
m.szczepaniak@moonbite.pl
+48 796 560 480
Wojciech Chwała
Wojciech Chwała
Project manager
w.chwala@moonbite.pl
+48 735 213 146
Imię i nazwisko
Adres e-mail
Treść wiadomości