Zapewnimy Twojej firmie wsparcie,
którego potrzebuje, aby zyskać
przewagę konkurencyjną

mouse

Pomagamy rozwijać biznesy tworząc oprogramowanie, które klienci kochają. 

Istniejemy od 2010 roku. Zajmujemy się dostarczaniem najwyższej jakości rozwiązań, w tym dedykowanego i autorskiego oprogramowania do zarządzania sprzedażą on-line, serwisów www oraz systemów klasy B2B, a także aplikacji wspomagających planowanie i organizację zadań w przedsiębiorstwie wraz z systemami CRM.

Tworzymy strony oraz sklepy internetowe w oparciu o UX design, dzięki czemu stworzone witryny są przyjazne oraz dopasowane do potrzeb odbiorcy.

Wyceń projekt
about-img

Tworzymy indywidualne projekty dopasowując rozwiązania do potrzeb klienta.

Dla naszych klientów tworzymy produkty oparte o najnowsze technologie, języki programowania oraz projekty graficzne zgodne z aktualnymi trendami dopasowując do potrzeb oraz branży klienta. Zakres naszej oferty obejmuje tworzenie stron www, sklepów internetowych oraz tworzenie dedykowanych systemów informatycznych.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dokładnie wsłuchując się w potrzeby klienta oraz analizując jego dotychczasowe problemy po to aby precyzyjnie dobrać odpowiednie rozwiązania. Nasz zespół to ludzie z ogromną pasją oraz chęcią rozwoju wszytko o to aby zapewnić naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie.

team

Zespół ludzi z pasją, gotowych na nowe wyzwania.

Nasz zespół tworzą ludzie z pasją, kreatywni profesjonaliści z wielu dziedzin. Są to menadżerowie, programiści, graficy i specjaliści do spraw marketingu internetowego, którzy z zaangażowaniem współpracują przy projektach, zawsze mając na celu sukces klienta.

Dołącz do nas #workonthemoon

Technologie

Tworzymy dedykowane rozwiązania w oparciu o najnowsze technologie oraz języki programowania. Naszym celem jest stworzenie systemu, który rozwiązuje problem przedsiębiorcy lub pomaga w skalowaniu biznesu.  Dzięki doświadczeniu oraz technologii nasze rozwiązania cechyne elastyczność, skalowalność oraz niezawodność w działaniu.

php
laravel
vue
javascript
wordpress
pwa
apache
nuxt
mysql
webpack
json
quasar
rest api
woocommerce

Cele biznesowe naszych klientów
traktujemy jak własne.

Te marki to nie klienci, ale nasi przyjaciele, z którymi połączyła nas wspólna idea

Zastanawiasz się co klienci mówią
o współpracy z nami?
Z agencją współpracujemy od grudnia 2010 roku. Cały proces tworzenia serwisów CityParkingGroup i realizacji projektu przebiegał bardzo sprawnie i bezproblemowo. W dotychczasowej współpracy przekonaliśmy się również, że w każdej sytuacji możemy liczyć na pomoc, profesjonalne wsparcie i kreatywne pomysły ze strony Moonbite.
− Wikliński Michał Mirosław, CEO City Parking Group
Firma Moonbite wykonywała dla nas oprogramowanie klasy HRM (Systemy zarządzania zasobami ludzkimi) oraz serwis internetowy. Wyrażamy zadowolenie z przebiegu współpracy oraz finalnego produktu, który spełnił nasze oczekiwania, zarówno pod względem funkcjonalności, grafiki oraz jakości wykonania. Polecamy każdemu, kto poszukuje zaufanego partnera do współpracy w e-biznesie.
− Grzegorz Kosciak, Managing Director Beetsma HRM-System
Współpraca dotyczyła opracowania serwisu internetowego CityFit, implementacji dedykowanego systemu zarządzania oraz integracji z profesjonalnym systemem do zarządzania klubem fitness.Wykonany projekt serwisu spełniał nasze wymagania graficzne, funkcjonalne oraz programistyczne. Wdrożone rozwiązanie okazało się wyjątkowo intuicyjne w obsłudze, co jest bardzo istotne przy tak częstych aktualizacjach
− Piotr Szczepanek, Marketing Manager CityFit
Nie czekaj!
Zróbmy coś razem!
@csrf
Imię i nazwisko
E-mail
Numer telefonu (opcjonalnie)
Napisz coś o swoich pomysłach: